FILM

Czarownica (2005)

Bewitched

Fabuła (1) filmu "Czarownica"

"Czarownica" to remake popularnego w latach 60-tych serialu telewizyjnego opowiadający o perypetiach zwariowanej czarownicy, która wbrew sprzeciwom swojej rodziny zakochuje się i wychodzi za mąż za zwykłego śmiertelnika.
Isabel Bigelow (Nicole Kidman) to prostoduszna i o łagodnym usposobieniu czarownica, która jest zdecydowana wyrzec się swoich magicznych umiejętności i zacząć prowadzić normalne życie. W tym samym czasie, na drugim końcu miasta, Jack Wyatt (Will Ferrell) próbuje zrobić karierę jako aktor. Jack chce zrealizować nową wersję popularnej w latach 60-tych komedii "Czarownica", w której miałby zagrać rolę Darrina.
Przypadek sprawia, że Jack wpada na Isabel, która od razu przypada mu do gustu, zwłaszcza że jest podobna do Elizabeth Montgomery, która zagrała Samanthę w oryginalnej wersji "Czarwonicy". Jack jest przekonany, że Isabel doskonale by się nadawała do roli Samanthy w jego nowym serialu. Sama Isabel także zafascynowana jest Jackiem, widząc w nim kwintesencję śmiertelnego mężczyzny, z którym mogłaby założyć rodzinę i wieść normalne życie.


Przychody z biletów

  • Przychody z biletów w USA: $ 62,252,415
  • Przychody z biletów poza USA: $ 8,148,111
  • Przychody na całym świecie: $ 70,400,526

Obsada (25) filmu "Czarownica"

Nicole Kidman

Jako : Isabel Bigelow/Samantha

Will Ferrell

Jako : Jack Wyatt/Darrin

Shirley MacLaine

Jako : Iris Smythson/Endora

Michael Caine

Jako : Nigel Bigelow

Jason Schwartzman

Jako : Ritchie

Kristin Chenoweth

Jako : Maria Kelly

Heather Burns

Jako : Nina

Jim Turner

Jako : Larry

Więcej o filmie:


STRONĘ TEGO

FILMU TWORZĄ

Alexiej99

25 pkt.

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC