Premiery i zapowiedzi kinowe

 • sty
 • lut
 • mar
 • kwi
 • maj
 • cze
 • 07
 • 14
 • 20
 • 21
 • 28
 • lip
 • sie
 • wrz
 • paź
 • lis
 • gru

  07 czerwca 2019

  Dark phoenix online / X-men: mroczna phoenix online (2019) | Kinomaniak.pl

  Dark Phoenix

  X-Men: Mroczna Phoenix (2019)
  Akcja , Przygodowy , Science Fiction   |   USA

  6.1 / 10  

  Reżyser: Simon Kinberg
  Występują: Sophie Turner , Jennifer Lawrence , James McAvoy
  Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.

  Rocketman online (2019) | Kinomaniak.pl

  Rocketman

  (2019)
  121 min. Dramat , Fantasy , Biograficzny   |   USA , Wielka Brytania

  7.7 / 10  

  Reżyser: Dexter Fletcher
  Występują: Taron Egerton , Richard Madden , Bryce Dallas Howard
  "Rocketman" to filmowa biografia Eltona Johna. Film pokazuje gwiazdora od czasu, kiedy był nieśmiałym geniuszem pianina (naprawdę nazywał się Reginald Dwight), aż po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

  Królowa kier online / Dronningen online (2019) | Kinomaniak.pl

  Królowa Kier

  Dronningen (2019)
  127 min.   |   Dania , Szwecja

  7.9 / 10  

  Reżyser: May el-Toukhy
  Występują: Trine Dyrholm , Gustav Lindh , Magnus Krepper
  Anne (Trine Dyrholm) jest znaną i odnoszącą sukcesy prawniczką, która specjalizuje się w pomocy ofiarom molestowania seksualnego. Wraz z mężem Peterem (Magnus Krepper), który jest cenionym lekarzem, wychowuje córki bliźniaczki. Rodzina dzięki wysokiemu statusowi zawodowemu i towarzyskiemu wiedzie bardzo komfortowe życie w luksusowej posiadłości. Pewnego dnia do ich domu wprowadza się Gustav (Gustav Lindh) - nastoletni syn Petera z pierwszego małżeństwa. Jego pojawienie się budzi w Anne uśpione pragnienia. Kobieta uwodzi Gustava, co będzie wiązało się z nieodwracalną decyzją i fatalnymi konsekwencjami.

  Catalina online (2017) | Kinomaniak.pl

  Catalina

  (2017)
  98 min. Dramat   |   Bośnia i Hercegowina , Chorwacja , Polska

  7.1 / 10  

  Reżyser: Denijal Hasanovic
  Występują: Andrea Otalvaro , Lana Baric , Andrzej Chyra
  Catalina to Kolumbijka, która studiuje prawo we Francji. Niestety jej prośba o przedłużenie pobytu zostaje odrzucona. Właściwie jedyną szansą na pozostanie we Francji jest napisanie ciekawej pracy. Idąc za radą swojego profesora dziewczyna wyjeżdża do Sarajewa. Chce tam dotrzeć do materiałów Międzynarodowego Trybunału Karnego dla byłej Jugosławii (MTKJ), które mają jej pomóc w napisaniu ciekawej pracy. Tutaj też jednak napotyka na problemy. Nie dostaje dostępu do archiwum. Pomocną dłoń do Cataliny wyciąga tutejsza tłumaczka Nada i jej partner Marek. Nada proponuje Catalinie, żeby zamieszkała u niej. Między kobietami rodzi się przyjaźń.

  Milcząca rewolucja online / Das schweigende klassenzimmer online (2018) | Kinomaniak.pl

  Milcząca rewolucja

  Das schweigende Klassenzimmer (2018)
  111 min. Dramat , Historyczny   |   Niemcy

  7.4 / 10  

  Reżyser: Lars Kraume
  Występują: Leonard Scheicher , Tom Gramenz , Anna Lena Klenke
  Dwaj przyjaciele z małego NRD-owskiego miasteczka Eisenhüttenstadt, które w 1956 roku, kiedy rozgrywa się akcja filmu, nosiło nazwę Stalinstadt, wyjeżdżają czasami do kina w Berlinie Zachodnim. Przed jednym z seansów oglądają kronikę filmową, rodzaj kinowych wiadomości, gdzie pojawiają się informacje o ofiarach powstania węgierskiego, jakie wybuchło w Budapeszcie przeciwko socjalistycznemu systemowi. Na ekranie widać ofiary sowieckiej interwencji, podana też zostaje informacja o śmierci Ferenca Puskasa, znanego piłkarza, ówczesnego idola fanów futbolu. Poruszeni młodzi chłopcy opowiadają całą historię następnego dnia w klasie i proponują uczcić poległych Węgrów minutą ciszy. Budzi to kontrowersję wśród niektórych uczniów, nie chcą wierzyć słowom Thea i Kurta, bo przekaz miejscowych mediów jest zupełnie inny. O wszystkim przesądza głosowanie. Nauczyciel historii, który pojawia się na pierwszej lekcji nie rozumie, dlaczego w klasie nikt nie odpowiada na pytania i nie chce wyjawić powodu zaistniałej sytuacji. Kiedy wreszcie Eric, który nie chciał brać udziału w tym milczącym proteście, zdradza jego przyczynę, jasnym staje się, że niewinna minuta ciszy będzie miała dla młodych, stojących tuż przed maturą, ludzi brzemienne w skutkach konsekwencje.

  Jestem william online / Jeg er william online (2017) | Kinomaniak.pl

  Jestem William

  Jeg er William (2017)
  83 min. Komedia , Dramat , Familijny   |   Dania

  6.6 / 10  

  Reżyser: Jonas Elmer
  Występują: Alexander Magnússon , Rasmus Bjerg , Stinne Henriksen
  William to zwyczajny chłopiec, który w życiu ma pecha. Jego mama trafiła do szpitala i opieką nad chłopcem musiał się zająć wuj Nils. William musiał się przeprowadzić do innego miasteczka. Tam zaczepia go trójka łobuzów. Co więcej wujek też ma poważne kłopoty, bo musi natychmiast spłacić duży dług u groźnego gangstera. Sytuacja wygląda na beznadziejną. Ale los daje chłopcu wskazówki, które trzeba jedynie zauważyć i złapać szczęście za nogi.

  14 czerwca 2019

  Godzilla ii: król potworów online / Godzilla: king of the monsters online (2019) | Kinomaniak.pl

  Godzilla II: Król potworów

  Godzilla: King of the Monsters (2019)
  131 min. Fantasy , Akcja , Przygodowy   |   Japonia , USA

  6.6 / 10  

  Reżyser: Michael Dougherty
  Występują: Kyle Chandler , Vera Farmiga , Millie Bobby Brown
  Nowy film "Godzilla II: Król potworów" opowiada o członkach agencji Monarch, którzy muszą wykazać się nie lada bohaterstwem i zmierzyć się z liczną grupą gigantycznych potworów, wśród których jest potężny Godzilla. Godzilla staje bowiem do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Te pradawne supergatunki, o których myślano, że istnieją tylko w legendach, powstają i rozpoczynają walkę o dominację na Ziemi. Ich walka może sprawić, że rasa ludzka wyginie.

  Men in black international online / Men in black: international online (2019) | Kinomaniak.pl

  Men in Black International

  Men in Black: International (2019)
  115 min. Komedia , Akcja , Science Fiction   |   USA , Wielka Brytania

  5.7 / 10  

  Reżyser: F. Gary Gray
  Występują: Tessa Thompson , Chris Hemsworth , Rebecca Ferguson
  Faceci w czerni (Men in Black) zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z kosmosu. Tym razem będą musieli się zmierzyć z jeszcze większym zagrożeniem. W ich organizacji jest bowiem… wtyczka.

  Krew boga online (2018) | Kinomaniak.pl

  Krew Boga

  (2018)
  100 min. Historyczny   |   Belgia , Polska

  5.1 / 10  


  Występują: Krzysztof Pieczyński , Karol Bernacki , Wiktoria Gorodeckaja
  Wczesne średniowiecze. Na ostatnią pogańską wyspę, cudem uniknąwszy śmierci, dociera rycerz Willibrord (Krzysztof Pieczyński). Okrutnie doświadczony przez los, lecz twardo stąpający po ziemi wojownik, już dawno zginąłby, gdyby nie pomoc Bezimiennego (Karol Bernacki) – pełnego ideałów chłopaka, skrywającego przed światem prawdziwą tożsamość. Pomimo różnic w światopoglądzie i podejściu do religii, mężczyźni zostają towarzyszami podróży. Kontynuują wędrówkę połączeni wspólnym celem – chcą odnaleźć i ochrzcić ukrytą w górach osadę pogan. Chociaż chrystianizacja mieszkańców to jedyny sposób, by uchronić ich przed zbliżającą się zagładą, misję bohaterów spróbują zatrzymać kapłan pogan oraz ich wódz, Geowold. Ich działania wystawiają poglądy obcych na wielką próbę. Jednak w ostatnim bastionie "starej wiary" Willibrord i Bezimienny mogą liczyć na nieoczekiwanego sojusznika. Jest nim Prahwe – charyzmatyczna córka Geowolda. Wkrótce miłość skonfrontuje się z nienawiścią, dialog z przemocą, szaleństwo z zasadami, a wielu będzie musiało zginąć...

  Hej, sokoły! online / Viti i vestmannaeyjum online (2018) | Kinomaniak.pl

  Hej, sokoły!

  Viti i Vestmannaeyjum (2018)
  97 min. Komedia , Dramat , Familijny   |   Islandia

  6.3 / 10  

  Reżyser: Bragi Thor Hinriksson
  Występują: Baldur Björn Arnarsson , Viktor Benóný Benediktsson , Auðunn Blöndal
  Co roku u południowych wybrzeży Islandii odbywa się największy turniej piłkarski dla dzieci. W tym roku o mistrzowski puchar rywalizuje także dziesięcioletni Jon wraz ze swoim zespołem. Jak się okazuje, chłopiec będzie musiał dorosnąć szybciej, niż się spodziewał, zarówno na boisku jak i poza nim.

  Tajemnice joan online / Red joan online (2018) | Kinomaniak.pl

  Tajemnice Joan

  Red Joan (2018)
  101 min. Dramat , Biograficzny , Romans   |   Wielka Brytania

  6.2 / 10  

  Reżyser: Trevor Nunn
  Występują: Judi Dench , Sophie Cookson , Stephen Campbell Moore
  Jest rok 1938. Joan (Sophie Cookson) studiuje fizykę na uniwersytecie Cambridge. Nieśmiała i dość łatwowierna dziewczyna daje się uwieść uroczemu, ale i tajemniczemu Leo (Tom Hughes). Leo okazuje się kimś w rodzaju przewodnika, który przedstawia Joan ideologię komunistyczną. Ich romans trwa do wybuchu II Wojny Światowej. Wtedy Joan pracuje w ośrodku, który zajmuje się badaniami nad bombą atomową. Leo prosi ją o przekazanie ściśle tajnych akt Rosjanom. Tak Joan dowiaduje się, że stałą się narzędziem w rękach ukochanego i będzie musiała wybrać pomiędzy miłością do Leo, a zdradą swojego kraju.

  Agent kot online / Marnies welt online (2018) | Kinomaniak.pl

  Agent Kot

  Marnies Welt (2018)
  92 min. Przygodowy , Familijny , Animowany   |   Belgia , Niemcy

  6.6 / 10  

  Reżyser: Christoph Lauenstein
  Występują: Erik Borner , Alexandra Neldel , Axel Prahl
  Największym marzeniem Kotka Roxi jest zostać agentką. Chciałaby brać udział w sekretnych misjach. I niespodziewanie pojawia się szansa na spełnienie marzenia. W okolicy jej domu dochodzi o zuchwałych kradzieży i Roxi, chociaż przypadkowo, zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Postanawia złapać rabusiów. Na szczęście może liczyć na pomoc innych. Do jej ekipy detektywistycznej dołącza bowiem wyszczekany pies Elvis, mistrz kamuflażu osioł Eustachy i specjalista w ucieczkach z kurnika kogut Ferdek. Nie wszystko jednak idzie z planem. Ekipa detektywów zostaje bowiem uznana za szajkę złodziei! Teraz muszą oczyścić swoje imię i złapać prawdziwych przestępców, zanim sami trafią w ręce policji.

  20 czerwca 2019

  Laleczka online / Child's play online (2019) | Kinomaniak.pl

  Laleczka

  Child's Play (2019)
  120 min. Horror   |   Francja , USA

  6.5 / 10  

  Reżyser: Lars Klevberg
  Występują: Aubrey Plaza , Mark Hamill , Tim Matheson
  Karen (Aubrey Plaza) na urodziny swojemu synkowi (Gabriel Bateman) daje lalkę. Nie ma ona jednak pojęcia o złowieszczej natury zabawki.

  21 czerwca 2019

  Oszustki online / The hustle online (2019) | Kinomaniak.pl

  Oszustki

  The Hustle (2019)
  94 min. Komedia   |   USA

  5.3 / 10  

  Reżyser: Chris Addison
  Występują: Anne Hathaway , Rebel Wilson , Timothy Simons
  Josephine Chesterfield (Anne Hathaway) i Penny (Rebel Wilson) różnią się kompletnie, ale mają jedną wspólną cechę - zarabiają na życie naciągając zamożnych mężczyzn. Kiedy na horyzoncie pojawi się naprawdę gruba ryba (prawdziwy milioner) panie łączą siły i tworzą duet, któremu po prostu nie sposób się oprzeć.

  Ma online (2019) | Kinomaniak.pl

  Ma

  (2019)
  99 min. Thriller , Horror   |   USA

  5.9 / 10  

  Reżyser: Tate Taylor
  Występują: Tate Taylor , Octavia Spencer , Diana Silvers
  Sue Ann (Octavia Spencer) mieszka samotnie w domu gdzieś w Ohio. Pewnego dnia zaczepia ją nastolatka Maggie, która prosi kobietę, aby ta kupiła dla niej i jej przyjaciół alkohol w sklepie. Sue chcąc nawiązać nowe kontakty i zdobyć młodszych przyjaciół proponuje, aby nastolatkowie urządzili imprezę u niej w domu w piwnicy. Na imprezie mają jednak obowiązywać pewne zasady. Jeden z nastolatków ma być trzeźwy, nie wolno przeklinać i nie wolno wchodzić na górę. I wszyscy goście mają się zwracać do Sue "Ma". Szybko jednak gościnność Ma zamienia się w obsesję, a spełnienie marzeń nastolatków w koszmar.

  Petra online (2018) | Kinomaniak.pl

  Petra

  (2018)
  107 min. Dramat   |   Dania

  6.9 / 10  

  Reżyser: Jaime Rosales
  Występują: Bárbara Lennie , Àlex Brendemühl , Joan Botey
  Petra (Bárbara Lennie) po śmierci matki postanawia dowiedzieć się, kto jest jej ojcem. W tym celu wyjeżdża na wieś do pracowni bogatego i okrutnego artysty. Tam jej ścieżki krzyżują się nie tylko z egoistycznym rzeźbiarzem, ale również jego nerwową żoną i zahukanym synem. Tak rozpoczyna się wyjątkowa intryga, pełna rodzinnych sekretów, ale i okrutnej przemocy. Czy na końcu tej drogi bohaterowie będą mogli jeszcze liczyć na odkupienie?

  Kobieta idzie na wojnę online / Kona fer í stríð online (2018) | Kinomaniak.pl

  Kobieta idzie na wojnę

  Kona fer í stríð (2018)
  101 min. Dramat , Akcja , Thriller   |   Francja , Islandia , Ukraina

  7.6 / 10  

  Reżyser: Benedikt Erlingsson
  Występują: Halldóra Geirharðsdóttir , Jóhann Sigurðarson , Juan Camillo Roman Estrada
  Halla mieszka na Islandii i jest eko-aktywistką. Bez wahania wypowiada wojnę potężnemu koncernowi, którego działalność zagraża lokalnemu środowisku. Kobieta działa w obronie tego, w co wierzy i nie cofnie się przed niczym, nawet, gdy jej przeciwnicy próbują zrujnować jej reputację.

  28 czerwca 2019

  Sekretne życie zwierzaków domowych 2 online / The secret life of pets 2 online (2019) | Kinomaniak.pl

  Sekretne życie zwierzaków domowych 2

  The Secret Life of Pets 2 (2019)
  Komedia , Przygodowy , Familijny   |   USA

  6.6 / 10  

  Reżyser: Chris Renaud
  Występują: Patton Oswalt , Eric Stonestreet , Kevin Hart
  W drugiej części animacji poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

  Anna online (2019) | Kinomaniak.pl

  Anna

  (2019)
  118 min. Akcja , Thriller   |   Francja

  6.8 / 10  

  Reżyser: Luc Besson
  Występują: Sasha Luss , Helen Mirren , Luke Evans
  Wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku. Dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Być może żadne z tych wcieleń nie jest prawdziwe. Kim naprawdę jest Anna? Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatova błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie.

  Polaroid online (2019) | Kinomaniak.pl

  Polaroid

  (2019)
  88 min. Dramat , Thriller , Horror   |   Kanada , Norwegia , USA

  5.1 / 10  

  Reżyser: Lars Klevberg
  Występują: Kathryn Prescott , Madelaine Petsch , Katie Stevens
  Nastoletnia Bird Fitcher staje się właścicielką tajemniczego aparatu fotograficznego, który kupiła antykwariacie. Jest to aparat typu Polaroid czyli drukujący zdjęcia tuż po ich zrobieniu. Polaroid chociaż stary jest nadal sprawny. Świetnie nadaje się na imprezę. Jednak osoby, które zostały uwiecznione na zdjęciach Polaroidu, zaczynają w niewyjaśnionych okolicznościach ginąć. Czy bohaterom uda się oszukać przeznaczenie i powstrzymać wydarzenia prowadzące do tragicznego końca?

  Ja teraz kłamię online (2019) | Kinomaniak.pl

  Ja teraz kłamię

  (2019)
  Science Fiction , Thriller   |   Holandia , Polska

  0 / 10  

  Reżyser: Paweł Borowski
  Występują: Maja Ostaszewska , Joanna Kulig , Rafał Maćkowiak
  Aktorka Celia (Maja Ostaszewska), jej partner – reżyser Mat (Rafał Maćkowiak) oraz nastoletnia piosenkarka Yvonne (Paulina Walendziak) to trójka celebrytów, biorących udział w kontrowersyjnym telewizyjnym show „Konfesjonał Gwiazd”. Każde z nich wierzy, że zwycięstwo w programie, w którym muszą wyjawić publiczności swoje największe sekrety, przyniesie wielkie pieniądze oraz pomoże w realizacji najskrytszych marzeń. Dla Yvonne ma to być powrót na szczyty list przebojów, dla Celii i Mata szansa na nakręcenie wspólnego filmu. Kiedy cała trójka ponosi porażkę, sprawy zaczynają się komplikować. Związek aktorki i reżysera wchodzi w niebezpieczny zakręt, kariera piosenkarki wisi na włosku. Wtedy właśnie do Mata zgłasza się prowadząca show, Kai (Agata Buzek) i oferuje mu pomoc w sfinansowaniu filmu. Ale stawia warunek – rolę, którą miała zagrać Celia, dostanie… Yvonne. Decyzja podjęta przez Mata, wywoła prawdziwy rollercoaster zdarzeń, w czasie których na jaw zaczną wychodzić wszystkie, najbardziej skrywane tajemnice bohaterów. Kto z nich kłamie? Kto mówi prawdę? Jakie są ich prawdziwe motywacje? Wielki finał telewizyjnego widowiska przyniesie odpowiedzi.

  Świadkowie putina online / Svideteli putina online (2018) | Kinomaniak.pl

  Świadkowie Putina

  Svideteli Putina (2018)
  102 min. Dokumentalny   |   Czechy , Szwajcaria , Łotwa

  7.1 / 10  

  Reżyser: Vitaliy Manskiy
  Występują: Vitaliy Manskiy , Vladimir Putin , Mikhail Gorbachev
  31 grudnia 1999 roku Władimir Putin wstąpił na fotel prezydenta Rosji. Reżyser filmu Witalij Manski był szefem departamentu dokumentalnego rosyjskiej telewizji publicznej, kiedy kraj przechodził z epoki Jelcyna do autorytarnego reżimu Putina. Był świadkiem tego, jak Putin skonsolidował swoją władzę i podjął pierwsze kroki, aby zlikwidować demokratyczne reformy Jelcyna i przywrócić w Rosji dyktaturę. Na podstawie materiałów z lat 1999-2000, relacji świadków wydarzeń, jakie miały miejsce po grudniu 1999 roku oraz własnych refleksji i doświadczeń z tamtego okresu tworzy filmowy portret Władimira Putina i przełomowego okresu w historii Rosji. Film przedstawia także innych bohaterów, w tym Michaiła Gorbaczowa i wspomnianego Borysa Jelcyna, który wybrał ambitnego 47-letniego Putina jako swojego następcę. Poznajemy też losy ekipy sztabu wyborczego, która pomogła w zwycięstwie aktualnemu prezydentowi Rosji w ówczesnych wyborach: wielu dołączyło do opozycji, dwóch zostało zamordowanych, a tylko jeden - Dmitrij Miedwiediew pozostaje blisko prezydenta, piastując fotel premiera. To dzięki podobnym obrazom i ich subtelnym kontekstom Manski odsłania prawdziwe oblicze Putina i strategie, ukryte pod niezwykle inteligentnie skonstruowaną maską.

  Kickbokserka online / Vechtmeisje online (2018) | Kinomaniak.pl

  Kickbokserka

  Vechtmeisje (2018)
  84 min. Dramat , Akcja , Familijny   |   Holandia

  7.2 / 10  

  Reżyser: Johan Timmers
  Występują: Aiko Beemsterboer , Imanuelle Grives , Hilde De Baerdemaeker
  12-letnia Bo po rozwodzie rodziców przeprowadza się z mamą i bratem na przedmieścia Amsterdamu. Tam okazuje się, że jedna z sąsiadek trenuje kickboxing. Bo zafascynowana tym sportem chce również spróbować swoich sił jako kickbokserka. Szybko okazuje się, że ma ona do tego duży talent i ma szanse wziąć udział w mistrzostwach Holandii. Jednak wcześniej będzie musiała sobie poradzić z agresją i brakiem samokontroli, które są skutkami ubocznymi rozwodu rodziców.

  Z pianą na ustach online / Ar putam uz lupam online (2017) | Kinomaniak.pl

  Z pianą na ustach

  Ar Putam uz Lupam (2017)
  80 min. Dramat , Thriller   |   Litwa , Polska , Łotwa

  7.2 / 10  

  Reżyser: Janis Nords
  Występują: Alvis Birkovs , Indra Brike , Raimonds Celms
  Didzis to były policjant, który w wypadku stracił nogę. Kalectwo oznaczało dla niego konieczność odejścia z czynnej służby. Został on trenerem policyjnych psów. Jego małżeństwo z Janą przeżywa poważny kryzys, bo tym jak jego żona wdała się w romans z 17-letnim Robertsem - uczniem sportowego gimnazjum. Romans Jany szybko przestaje być tajemnicą, co stawia głównych bohaterów pod ścianą i wymusza na nich podjęcie szeregu ważnych decyzji. Tymczasem szkolone przez Didzisa psy uciekają i zaczynają terroryzować okolicznych mieszkańców.