Premiery i zapowiedzi kinowe

  06 grudnia 2018

  Miśków 2-óch w nowym jorku online / Norm of the north 2 online (2018) | Kinomaniak.pl

  Miśków 2-óch w Nowym Jorku

  Norm of the North 2 (2018)
  Komedia , Animowany   |   USA

  4.6 / 10  

  Reżyser: Tim Maltby
  Występują:
  Rob Schneider , Heather Graham
  Król Arktyki czyli sympatyczny Misiek powraca do Ameryki do Nowego Jorku, gdzie ma odebrać od burmistrza największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Do miasta Misiek przyjeżdża w towarzystwie swojego syna Juniora oraz trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz. Ale to nie jest jeszcze najgorsze. Wkrótce bowiem w telewizji pojawia się nagranie, jak Misiek rabuje nowojorskie banki. W jednej chwili Misiek z ulubieńca Ameryki staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. Jakby tego było mało, to z bieguna przychodzą kolejne złe wiadomości. Jakiś bezduszny biznesmen chce rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

  07 grudnia 2018

  Zabójcze maszyny online / Mortal engines online (2018) | Kinomaniak.pl

  Zabójcze maszyny

  Mortal Engines (2018)
  128 min. Fantasy , Akcja , Przygodowy   |   Nowa Zelandia , USA

  6.6 / 10  

  Reżyser: Christian Rivers
  Występują:
  Hugo Weaving , Stephen Lang , Robert Sheehan
  Kataklizm zniszczył cywilizację ludzką jaką znamy. Tysiące lat później ludzkość jakoś dopasowała się do nowych warunków panujących na Ziemi. Teraz gigantyczne miasta przemieszczają się po planecie niszcząc przy tym mniejsze metropolie. Pochodzący z przedmieść Londynu, miasta trakcyjnego, Tom Natsworthy (Robert Sheehan) walczy o przetrwanie. Spotyka on niebezpieczną uciekinierkę Hester Shaw (Hera Hilmar). Chociaż oboje są całkowicie inni udaje im się zawiązać nieprawdopodobny sojusz. Sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

  Kraina wielkiego nieba online / Wildlife online (2018) | Kinomaniak.pl

  Kraina wielkiego nieba

  Wildlife (2018)
  104 min. Dramat   |   USA

  7.3 / 10  

  Reżyser: Paul Dano
  Występują:
  Jake Gyllenhaal , Carey Mulligan , Ed Oxenbould
  Jeanette i Jerry są małżeństwem, które przechodzi kryzys. Nawet przeprowadzka do nowego domu na przedmieściach nie pomaga ich związkowi. Jerry woli uciekać niż zmierzyć się z trudnościami. Teraz wyjeżdża na kilka miesięcy gasić pożary lasów, zostawiając żonę w domu z dorastającym synem. Ta czując się zagubiona wdaje się w romans, który na krótką chwilę pozwala jej poczuć się jak dawniej czyli kobietą szaloną, atrakcyjną i pełną życia.

  Diabeł: inkarnacja online / The possession of hannah grace online (2018) | Kinomaniak.pl

  Diabeł: Inkarnacja

  The Possession of Hannah Grace (2018)
  Horror   |   USA

  5.1 / 10  

  Reżyser: Diederik Van Rooijen
  Występują:
  Stana Katic , Shay Mitchell , Grey Damon
  Megan Reed (Shay Mitchell) to kobieta po przejściach, która przeżyła załamanie nerwowe. Udało się jej uporać z problemami i wraca do pracy w kostnicy. Pewnej razu, kiedy pracuje na nocnej zmianie, przywożą jej do zbadania zwłoki kobiety, która umarła w wyniku nieudanych egzorcyzmów. Zmarła nazywała się Hannah Grace, a jej zwłoki są bardzo zniekształcone. Megan zamknięta sama w piwnicznych korytarzach kostnicy doświadcza przerażających wizji. Zaczyna wierzyć, że ciało kobiety może być opętane przez demoniczne moce.

  Fuga online (2018) | Kinomaniak.pl

  Fuga

  (2018)
  102 min. Dramat , Thriller   |   Czechy , Polska , Słowacja

  6.6 / 10  

  Reżyser: Agnieszka Smoczyńska
  Występują:
  Gabriela Muskała , Łukasz Simlat , Małgorzata Buczkowska
  Alicja zniknęła nagle dwa lata temu. Teraz rodzina ją odnajduje, ale Alicja nic nie pamięta. Nie pamięta miłości do męża i synka. Nie chce ona wracać do swojego dawnego życia, o którym już zapomniała. Z czasem powracają urywki wspomnień, które tworzą niewyraźny, ale za to niepokojący obraz tajemnicy, czegoś co wydarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

  Nadmiar łaski online / Troppa grazia online (2018) | Kinomaniak.pl

  Nadmiar łaski

  Troppa grazia (2018)
  110 min. Komedia , Dramat   |   Włochy

  6.7 / 10  

  Reżyser: Gianni Zanasi
  Występują:
  Alba Rohrwacher , Elio Germano , Giuseppe Battiston
  Małżeństwo Lucii i Arturo to nie jest sielanka i przechodzi właśnie poważny kryzys związany ze zdradą małżeńską. Po kolejnej kłótni, która nic nie przynosi, Arturo postanawia odejść od żony. Od teraz Lucia musi radzić sobie sama. Wkrótce podczas służbowej podróży poznaje kobietę, którą bierze za bezdomną uchodźczynię. Ta jednak przedstawia się jej jako Matka Boska.

  Pod wiatr online / Nista, samo vjetar online (2017) | Kinomaniak.pl

  Pod wiatr

  Nista, samo vjetar (2017)
  100 min. Dramat   |   Bośnia i Hercegowina

  8.6 / 10  

  Reżyser: Timur Makarevic
  Występują:
  Izudin Bajrovic , Alisa Cajic , Boris Glibusic
  "Pod wiatr" to historia Vedrana Garibćica (Boris Glibusic), który prowadzi spokojne, poukładane życie w Szwecji. Pewnego dnia dowiaduje się, że zidentyfikowano szczątki jego rodziców w Sarajewie. Musi wyruszyć w trudną, emocjonalną podróż do przeszłości. Przylatuje z zamiarem załatwienia formalności i jak najszybszego powrotu do domu. Jednak w międzyczasie okazuje się, że powrót do ojczyzny budzi w nim mieszane uczucia i każe wrócić do miejsc o których dawno już zapomniał. Odwiedza swój dom, spotyka starych znajomych, przechadza się po ulicach „nowego Sarajewa” w którym widmo wojny nieustannie wisi w powietrzu.

  13 grudnia 2018

  Autsajder online (2018) | Kinomaniak.pl

  Autsajder

  (2018)
  93 min. Dramat   |   Polska

  4.4 / 10  

  Reżyser: Adam Sikora
  Występują:
  Łukasz Sikora , Dorota Pomykała , Jan Dravnel
  Franek jest wrażliwym młodym człowiekiem, którego kompletnie nie interesuje polityka. Jest za to zakochany w muzyce, malarstwie i w pewnej dziewczynie. Wszystko to się ma zmienić w najbliższych dniach. Do Franka przychodzi kolega Beno, który prosi go o przechowanie tajemniczej teczki. Kiedy następnego wieczora Franek wraca od swojej dziewczyny po rozpoczęciu godziny milicyjnej, zatrzymuje go patrol milicji. Przy próbie wylegitymowania Franek mówi o kilka słów za dużo i trafia do aresztu. Zostaje oskarżony o współpracę z opozycją. Znaleziona w jego mieszkaniu teczka staje się niezbitym dowodem w sprawie, a sprawę przejmuje Służba Bezpieczeństwa. Cała jego wrażliwość i ideały zostają poddane najwyższej próbie.

  14 grudnia 2018

  Kursk online (2018) | Kinomaniak.pl

  Kursk

  (2018)
  117 min. Dramat , Akcja   |   Belgia , Luksemburg

  6.7 / 10  

  Reżyser: Thomas Vinterberg
  Występują:
  Léa Seydoux , Michael Nyqvist , Colin Firth
  Jest 10 sierpnia 2000 roku. Duma rosyjskiej marynarki - okręt podwodny Kursk, wyrusza na pierwsze od dziesięciu lat ćwiczenia wojenne. Bierze on udział w manewrach Floty Północnej wraz z 30 innymi okrętami i trzema łodziami podwodnymi. Dwa dni później dochodzi o potężnej eksplozji na okręcie podwodnym Kursk, którą są w stanie zarejestrować nawet sejsmografy ulokowane na Alasce. Niezatapialny okręt opada na dno Morza Barentsa. Okazuje się, że katastrofę Kurska przeżywa 23 z 118 członków załogi. Rozpoczyna się dramatyczna akcja ratunkowa, którą śledzi cały świat. Szanse uratowania marynarzy są niewielkie, ale Rosjanie odmawiają przyjęcia jakiejkolwiek pomocy z Zachodu. W rozgrywającym się przez 9 dni dramacie biorą udział walczący o życie marynarze Kurska, ich rodziny, a w wśród nich wierząca w ocalenie męża Tanya Averin (Léa Seydoux), sztaby dowódcze najważniejszych mocarstw świata i kapitanowie jednostek, gotowych ruszyć na pomoc Rosjanom – w tym brytyjski komandor David Russell (Colin Firth).

  The quake. trzęsienie ziemi online / Skjelvet online (2018) | Kinomaniak.pl

  The Quake. Trzęsienie ziemi

  Skjelvet (2018)
  106 min. Dramat , Akcja , Thriller   |   Norwegia

  6.4 / 10  

  Reżyser: John Andreas Andersen
  Występują:
  Kristoffer Joner , Ane Dahl Torp , Jonas Hoff Oftebro
  W 1904 roku Oslo nawiedziło silne trzęsienie ziemi o sile 5,4 w skali Richtera. Według sejsmologów taka katastrofa może się powtórzyć w przyszłości, przy czym przyszłe trzęsienie ziemi może być o takiej sile, jakiej jeszcze nie zanotowano na naszej planecie. Tylko jeden człowiek dostrzegł to zagrożenie. Czy uda mu się uratować najbliższych i ostrzec ludzi przed zbliżającą się katastrofą? Jaką cenę zapłaci za zaniedbanie władz?

  Zwierzęta online / Tiere online (2017) | Kinomaniak.pl

  Zwierzęta

  Tiere (2017)
  95 min. Thriller   |   Austria , Polska , Szwajcaria

  6.8 / 10  

  Reżyser: Greg Zglinski
  Występują:
  Birgit Minichmayr , Philipp Hochmair , Mona Petri
  Nick i Anna przechodzą kryzys w małżeństwie. Chcąc ratować związek postanawiają na pół roku wyjechać do Szwajcarii. Anna chce tam popracować nad książką. Dla Nicka wyjazd ma być szansą na poznanie nowych smaków i znalezienie nowych inspiracji do prowadzenia restauracji. Podczas podróży potrącają owcę, co początkuje spiralę achronologii i niedorzeczności. Para zaczyna doświadczać dziwnych wizji. Żadne z nich nie wie, czy to, czego jest świadkiem, dzieje się tylko we własnej wyobraźni, w wyobraźni partnera, a może jest rzeczywistością?

  Mali bohaterowie online / Et les mistrals gagnants online (2016) | Kinomaniak.pl

  Mali bohaterowie

  Et les mistrals gagnants (2016)
  79 min. Dokumentalny   |   Francja

  7.6 / 10  

  Reżyser: Anne-Dauphine Julliand

  Dokument "Mali bohaterowie" opowiada o dzieciach, które na co dzień zmagają się ze skomplikowanymi schorzeniami. Swoje życie dzielą między dom a szpital. Pomimo swojej choroby i cierpienia zachowują radość życia i pragnienie normalności oraz beztroski. Grają w piłkę i kalambury, występują w teatrze. Starają się żyć normalnie, będąc świadomym swojej kruchości.

  Genesis 2.0 online (2018) | Kinomaniak.pl

  Genesis 2.0

  (2018)
  113 min. Dokumentalny   |   Chiny , Korea Południowa , Rosja , Szwajcaria , USA

  7.2 / 10  

  Reżyser: Christian Frei

  Czy wskrzeszenie mamuta jest dziś możliwe? Jak co roku na odległych Wyspach Nowosyberyjskich na Oceanie Atlantyckim zespół zapaleńców poszukuje w wiecznej zmarzlinie kłów mamutów. Wśród nich jest łowca kłów Peter Grigorjew oraz jego brat Siemion, pracownik naukowy i dyrektor Muzeum Mamutów w Jakucku na Syberii. W powietrzu czuć gorączkę złota. Cena „białego złota” nigdy nie była tak wysoka, szczególnie na luksusowym chińskim rynku. Poza tym takie znaleziska są magnesem dla zaawansowanych technologicznie pionierskich genetyków i naukowców, którzy balansują na granicy genetyki i biologii syntetycznej, marząc o przywróceniu do życia wymarłego dawno temu mamuta. Chcą go sklonować z zamrożonego materiału genetycznego z prawie nienaruszonym DNA, który pozyskany został z syberyjskiego lodowca. Próba wskrzeszenia mamuta jest pierwszym zwiastunem wielkiej rewolucji technologicznej, w wyniku której człowiek stanie się stwórcą, autorem nowego Genesis 2.0. Już dzisiaj, z pomocą chińskiego Narodowego Banku Genów, ludzie Zachodu za 100 000 dolarów są w stanie sklonować swoje zmarłe psy.

  Roma online (2018) | Kinomaniak.pl

  Roma

  (2018)
  135 min. Dramat   |   Meksyk , USA

  8.7 / 10  

  Reżyser: Alfonso Cuarón
  Występują:
  Yalitza Aparicio , Marina de Tavira , Diego Cortina Autrey
  ROMA to barwny portret konfliktów rodzinnych i społecznej hierarchii pośród politycznego chaosu, opowiadający historię młodych służących pochodzących z indiańskiego ludu Misteków. Cleo (Yalitza Aparicio) i Adela (Nancy García García) pracują dla niedużej rodziny w zamieszkiwanej przez klasę średnią dzielnicy Meksyku Romie. Pani domu, matka czwórki dzieci Sofia (Marina de Tavira) usiłuje uporać się z przedłużającą się nieobecnością męża, natomiast Cleo musi stawić czoło druzgocącej prawdzie. Czy zacznie przez to zaniedbywać dzieci Sofii, które kocha jak własne? Starając się nadać nowy sens miłości i poczuciu solidarności w kontekście hierarchii społecznej, gdzie klasa i rasa są ze sobą pokrętnie splecione, Cleo i Sofia po cichu zmagają się ze zmianami przenikającymi ich rodzinny dom w kraju, w którym dochodzi do starć między wspieraną przez rząd milicją a demonstrującymi studentami.

  19 grudnia 2018

  Aquaman online (2018) | Kinomaniak.pl

  Aquaman

  (2018)
  143 min. Akcja , Przygodowy , Science Fiction   |   USA

  8.1 / 10  

  Reżyser: James Wan
  Występują:
  Amber Heard , Jason Momoa , Nicole Kidman
  Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

  Mary poppins powraca online / Mary poppins returns online (2018) | Kinomaniak.pl

  Mary Poppins powraca

  Mary Poppins Returns (2018)
  130 min. Fantasy , Familijny , Musical   |   USA

  0 / 10  

  Reżyser: Rob Marshall
  Występują:
  Emily Blunt , Meryl Streep , Angela Lansbury
  Jane i Michael Banks są już dorośli, a Micheal ma trójkę dzieci. Niedawno jednak rodzina doświadczyła prawdziwej tragedii, kiedy to żona Micheala umarła, a on zmuszony został zająć się dziećmi. Na szczęście pojawia się Mary Poppins. Niezawodna niania o magicznych zdolnościach pomaga rodzinie Banksów ponownie odnaleźć radość z życia i czyni cuda, których im brakuje.

  21 grudnia 2018

  Królowa śniegu: po drugiej stronie lustra online / Snezhnaya koroleva. zazerkale online (2018) | Kinomaniak.pl

  Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra

  Snezhnaya koroleva. Zazerkale (2018)
  80 min. Komedia , Fantasy , Przygodowy   |   Rosja

  0 / 10  

  Reżyser: Robert Lence

  W świecie, gdzie rządzi magia i czary, Gerda jest jedną z nielicznych osób pozbawionych magicznych mocy. Fakt ten często komplikuje jej życie, ale dziewczyna nie poddaje się i pomaga swojej rodzinie jak tylko może w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Pewnego dnia jej rodzice oraz brat Kai zostają porwani przez złego Króla Haralda. Król Harald jest wrogiem wszystkiego co magiczne, dlatego zsyła bliskich Gerdy do Krainy Luster. Tam nie działają żadne czary. Gerda, aby uratować rodzinę, będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie może liczyć na pomoc odwiecznej rywalki – oziębłej i tajemniczej Królowej Śniegu.

  25 grudnia 2018

  Spider-man uniwersum online / Spider-man: into the spider-verse online (2018) | Kinomaniak.pl

  Spider-Man Uniwersum

  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
  Akcja , Przygodowy , Science Fiction   |   USA

  8.7 / 10  

  Reżyser: Rodney Rothman
  Występują:
  Nicolas Cage , Hailee Steinfeld , Mahershala Ali
  Nastoletni Miles Morales odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi obdarzony jest Spider-Man. Podobnie zresztą jak Spider-Man Miles posiada niezwykłą siłą, potrafi bez trudu wdrapywać się po ścianach i ma umiejętność paraliżowania wroga. Tak jak Spider-Man jest po prostu supebohaterem nazywanym Ultimate Spider-Man.

  Pech to nie grzech online (2018) | Kinomaniak.pl

  Pech to nie grzech

  (2018)
  Komedia , Romans   |   Polska

  0 / 10  

  Reżyser: Ryszard Zatorski
  Występują:
  Maria Dębska , Mikołaj Roznerski , Krzysztof Czeczot
  Natalia (Maria Dębska) to kobieta sukcesu. Niestety tylko zawodowego. W życiu prywatnym i miłości w ogóle się jej nie wiedzie. Z powodu pecha nie lubi też poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmieni się, kiedy pewnego dnia dowie się o niezwykłym zakładzie, który zawarli pomiędzy sobą Piotr (Mikołaj Roznerski) - najlepszy przyjaciel i partner w interesach Natalii, oraz Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) - piękna narzeczona Piotra. Narzeczona para zakłada się o to, że Natalia przez trzy miesiące nie znajdzie sobie faceta, w którym mogłaby się zakochać. Natalia, chcąc odegrać się na znajomych, daje się wciągać w romantyczną intrygę. I tak właśnie wpada w ramiona Adama (Krzysztof Czeczot) - amanta z branży komputerowej. Ich romans, chociaż początkowo udawany, szybko przeradza się w coś więcej. Tymczasem Piotr, który niedługo ma stanąć na ślubnym kobiercu, zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

  28 grudnia 2018

  Teraz albo nigdy online / Second act online (2018) | Kinomaniak.pl

  Teraz albo nigdy

  Second Act (2018)
  103 min. Komedia , Romans   |   USA

  6.1 / 10  

  Reżyser: Peter Segal
  Występują:
  Jennifer Lopez , Milo Ventimiglia , Vanessa Hudgens
  Maya jest świetnym pracownikiem, ale od lat omijają ją awanse szerokim łukiem. Jej wymarzone kierownicze stanowisko zawsze dostaje ktoś inny. Jaki jest tego powód? To wykształcenie dziewczyny, a właściwie jego brak. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Maya zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego biurowca i dostaje kierownicze stanowisko, a do tego pokaźną pensję. Jak to się stało? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmienił w sieci jej CV dodając jej nową przeszłość - prestiżową uczelnię, międzynarodowe kontakty i listę sukcesów w branży. Maya podejmuje wezwanie i wkracza na sam szczyt biznesowego świata. Dla firmy to będzie istne trzęsienie ziemi, bo Maya nie należy do osób, które owijają w bawełnę. Przeszłość jednak wkrótce da o sobie znać i to w najmniej spodziewany sposób. Maya będzie zmuszona zawalczyć już nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim o tych, których kocha.

  Płomienie online / Beo-ning online (2018) | Kinomaniak.pl

  Płomienie

  Beo-ning (2018)
  148 min. Dramat , Thriller   |   Korea Południowa

  7.7 / 10  

  Reżyser: Chang-dong Lee
  Występują:
  Ah-In Yoo , Steven Yeun , Jong-seo Jeon
  Jong-so marzył o karierze pisarza, ale proza życia zmusiła go do powrotu do rodzinnej wsi. Tutaj chłopak poznaje i zadurza się w Haemi (Jeon Jong-seo), która twierdzi, że zna go ze szkoły. Pod nieobecność dziewczyny Jong-so ma się opiekować jej kotem, którego jednak nie widzi, a o jego obecności świadczy jedynie znikające jedzenie. Kiedy Haemi powraca z podróży przyjeżdża z Benem - zamożnym i pewnym siebie facetem, z którym teraz Haemi spędza większość czasu. Zrozpaczony Jong-soo krąży wokół szczęśliwej pary - aż do dnia, w którym dziewczyna znika. Chłopak zaczyna podejrzewać, że za zniknięciem Haemi stoi Ben.

  Amatorzy online / Amatörer online (2018) | Kinomaniak.pl

  Amatorzy

  Amatörer (2018)
  102 min. Komedia   |   Szwecja

  6.5 / 10  

  Reżyser: Gabriela Pichler
  Występują:
  Zahraa Aldoujaili , Yara Aliadotter , Fredrik Dahl
  Lafors to mała szwedzka miejscowość, w której nie dzieje się najlepiej. Istnieje jednak szansa na dobrą zmianę, kiedy niemiecki supermarket Suerbilly rozważa możliwość postawienia dużego sklepu w tym regionie. Perspektywa 500 nowych miejsc pracy przemawia do wyobraźni włodarzy miasteczka jak i samych mieszkańców. Musse z lokalnej administracji ma za zadanie przygotować reklamę, która będzie miała promować miasteczko. Jednak dwie nastolatki – Aida i Dana, pochodzące z rodzin imigrantów, chcą opowiedzieć swoją historię miasteczka (tą prawdziwą).

  Oni online / Loro online (2018) | Kinomaniak.pl

  Oni

  Loro (2018)
  151 min. Dramat , Biograficzny   |   Francja , Włochy

  6.8 / 10  

  Reżyser: Paolo Sorrentino
  Występują:
  Toni Servillo , Elena Sofia Ricci , Riccardo Scamarcio
  W filmie "Oni" reżyser Paolo Sorrentino bawi się biografią byłego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego – milionera i potentata medialnego. Film opowiada o zepsuciu i korupcji oraz odwiecznym połączeniu seksu i władzy, ale przede wszystkim skupia się na ludziach z otoczenia Berlusconiego, którzy czerpią korzyści ze znajomości z nim. Ci "oni" to karierowicze, którzy gotowi są zrobić wszystko dla pieniędzy i chwały.

  13 kamer online / Slumlord online (2015) | Kinomaniak.pl

  13 kamer

  Slumlord (2015)
  87 min. Dramat , Horror   |   USA

  5.1 / 10  

  Reżyser: Victor Zarcoff
  Występują:
  Jim Cummings , Neville Archambault , Sean Carrigan
  Claire i Ryan to młode małżeństwo spodziewające się dziecka. Właśnie wprowadzili się do nowego domu, ale nowe miejsce nie pomaga w rozwiązaniu kryzysu małżeńskiego. Problemy w związku okażą się jednak małym problemem. Para nie zdaje sobie bowiem sprawy, że jest ciągle obserwowana przez ponurego gospodarza domu.