Premiery i zapowiedzi DVD / BLU-RAY

 • sty
 • lut
 • mar
 • kwi
 • maj
 • cze
 • lip
 • sie
 • wrz
 • paź
 • lis
 • gru
 • 04
 • 05
 • 06
 • 12
 • 17
 • 19

  04 grudnia 2018

  Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie online / Extraordinary journey of the fakir, the online (2018) | Kinomaniak.pl

  Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

  Extraordinary Journey of the Fakir, The (2018)
  92 min. Dramat   |   Belgia , Francja , Indie , Singapur , USA

  7 / 10  

  Reżyser: Ken Scott
  Występują:
  Dhanush , Bérénice Bejo , Erin Moriarty
  Aja to młody i bardzo przystojny fakir, który postanawia opuścić Indie i udać się do Paryża, aby tam odnaleźć swojego ojca. Przy okazji chce odwiedzić szwedzki sklep z meblami i tym samym spełnić swoje dziecięce marzenie. Kiedy trafia do sklepu poznaje tam Marie - piękną kobietę, w której Aja od razu się zakochuje. Niestety niespodziewany zbieg okoliczności sprawia się, że fakir utknie w szafie i wyruszy w podróż po Europie. Czy uda mu się wrócić do Paryża i znów spotkać z piękną Marie?

  05 grudnia 2018

  Niepoczytalna online / Unsane online (2018) | Kinomaniak.pl

  Niepoczytalna

  Unsane (2018)
  97 min. Thriller , Horror   |   USA

  6.4 / 10  


  Występują:
  Joshua Leonard , Claire Foy , Sarah Stiles
  Sawyer Valentini (Claire Foy) to młoda kobieta, która opuszcza swoje rodzinne miasto. Chce w ten sposób odciąć się od traumatycznej przeszłości, kiedy prześladował ją jej własny chłopak David, i zacząć życie od nowa. W nowym miejscu pojawiają się jednak stare problemy. Sawyer ma wrażenie, że jest cały czas śledzona przez byłego partnera, chociaż zdaje sobie sprawę, że to prawdopodobnie wytwór jej wyobraźni. Zostaje uznana za niepoczytalną i wbrew swojej woli trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie będzie musiała stawić czoła swojemu największemu lękowi. Nikt nie chce jej uwierzyć, ani pomóc. Dlatego nie mając innego wyjścia postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wkroczyć do akcji niezależnie od tego, jakie mogą być konsekwencje jej działań – dla niej samej i dla ludzi z jej otoczenia.

  Ant-man i osa online / Ant-man and the wasp online (2018) | Kinomaniak.pl

  Ant-Man i Osa

  Ant-Man and the Wasp (2018)
  118 min. Akcja , Przygodowy , Science Fiction   |   USA

  7.2 / 10  

  Reżyser: Peyton Reed
  Występują:
  Paul Rudd , Evangeline Lilly , Michael Pena
  Scott Lang (Paul Rudd) próbuje pogodzić życie rodzinne ze rolą superbohatera. A nie jest łatwe łączenie obowiązków ojca z byciem Ant-Manem. Tymczasem dostaje kolejne pilne zlecenie od doktora Hanka Pyma (Michael Douglas) i Hope van Dyne (Evangeline Lilly). Ant-Man będzie musiał połączyć siły z Osą, po to, aby odkryć pewne sekrety z przeszłości.

  06 grudnia 2018

  Death race: anarchia online / Death race: beyond anarchy online (2018) | Kinomaniak.pl

  Death Race: Anarchia

  Death Race: Beyond Anarchy (2018)
  111 min. Akcja   |   USA , Bułgaria

  5.3 / 10  

  Reżyser: Don Michael Paul
  Występują:
  Lucy Aarden , Nicholas Aaron , Vanina Arias
  Goldberg (Danny Trejo) czyli bezwzględny bukmacher bogacący się na krwawych wyścigach śmierci powraca. W pilnie strzeżonym więzieniu przebywa Frankenstein - jeden z najbardziej legendarnych kierowców na świecie. Agent sił specjalnych Connor Gibson (Zach McGowan) daje się zamknąć w więzieniu, aby dołączyć do nielegalnego Wyścigu Śmierci i dorwać Frankensteina. Connor korzysta przy tym z pomocy Baltimore'a Boba (Danny Glover) oraz Listsa (Fred Koehler). Niespodziewanie też zakochuje się w pięknej barmance Jane (Christine Marzano). Teraz przyjdzie mu walczyć o coś więcej niż tylko swoje życie w świecie gdzie nie ma strażników, reguł, wytyczonych tras i strachu.

  Książę czaruś online / Charming online (2018) | Kinomaniak.pl

  Książę Czaruś

  Charming (2018)
  90 min. Komedia , Fantasy , Familijny   |   Kanada , USA

  5.9 / 10  

  Reżyser: Ross Venokur
  Występują:
  Demi Lovato , Wilmer Valderrama , Sia
  Na księcia Filipa został rzucony urok przez niegodziwą Królową. Zaklęcie sprawiło, że Filip zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie i co gorsza od razu się jej oświadcza. A na liście złamanych serc ma już Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka, Śpiącą Królewnę. Każda z nich jest przekonana, że książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, który kompletnie nie wie o istnieniu klątwy, ma już dość sercowych problemów syna i stawia mu ultimatum - albo znajdzie sobie w końcu miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia.

  Odnajdę cię online (2018) | Kinomaniak.pl

  Odnajdę cię

  (2018)
  83 min. Akcja , Thriller , Kryminał   |   Polska

  4.8 / 10  

  Reżyser: Beata Dzianowicz
  Występują:
  Ewa Kaim , Dariusz Chojnacki , Michał Żurawski
  W wyniku prostego błędu popełnionego przez doświadczoną policjantkę Justę (Ewa Kaim) udaje się z policyjnej obławy uciec żołnierzowi (Dariusz Chojnacki), który odpowiada za śmierć prawie całego swojego oddziału. Justa zostaje wysłana na przymusowy urlop, ale nie mogąc usiedzieć bezczynnie postanawia pojechać do swojego rodzinnego miasteczka. W miasteczku tym dorastał również ścigany żołnierz. Justa szuka tropów, które mogą doprowadzić do przestępcy, tymczasem on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę Justy - Lenę. Szantażowana policjantka będzie musiała popełnić przestępstwo, aby uratować córkę. Będzie też musiała wystawić na śmierć (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Aby wybrnąć jakoś z tej trudnej sytuacji, Justa zaczyna morderczą grę z prześladowcą, której stawkę jest życie Leny.

  Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach online / How to talk to girls at parties online (2017) | Kinomaniak.pl

  Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach

  How to Talk to Girls at Parties (2017)
  102 min. Komedia , Science Fiction , Romans   |   USA , Wielka Brytania

  5.8 / 10  

  Reżyser: John Cameron Mitchell
  Występują:
  Ruth Wilson , Nicole Kidman , Elle Fanning
  Akcja filmu "Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" rozgrywa się w późnych latach siedemdziesiątych na brytyjskich przedmieściach. To czas narodzin punka. Głównym bohaterem jest Enn - nastolatek, który marzy o tym, żeby założyć zespół i mieć dziewczynę. Kiedy na jednej z imprez poznaje eteryczną Zan, wygląda na to, że w końcu ziści się jego marzenie o posiadaniu dziewczyny, chociaż Zan uważa, że Enn pochodzi z innej planety. I wygląda na to, że coś w tym jest.

  12 grudnia 2018

  Mission: impossible - fallout online (2018) | Kinomaniak.pl

  Mission: Impossible - Fallout

  (2018)
  147 min. Akcja , Przygodowy , Thriller   |   USA

  7.9 / 10  

  Reżyser: Christopher McQuarrie
  Występują:
  Tom Cruise , Henry Cavill , Ving Rhames
  Nie jest zbyt dużo wiadomo o fabule filmu, która jest trzymana w tajemnicy przez twórców filmu. Wiadomo jedynie, że w "Mission Impossible – Fallout" Ethan Hunt (Tom Cruise) znów ma kłopoty. Po nieudanej akcji on i jego drużyna z IMF (Alec Balwin, Simon Pegg, Ving Rhames) muszą działać szybko, by ocalić świat a także siebie.

  Bajecznie bogaci azjaci online / Crazy rich asians online (2018) | Kinomaniak.pl

  Bajecznie bogaci Azjaci

  Crazy Rich Asians (2018)
  120 min. Komedia   |   USA

  7.2 / 10  

  Reżyser: Jon M. Chu
  Występują:
  Constance Wu , Henry Golding , Michelle Yeoh
  Rachel Chu urodziła się i mieszka w Nowym Jorku. Ma chłopaka Nicka Younga, z którym spotyka się od ponad roku. Wraz z nim ma się udać do Singapuru, gdzie ślub bierze najlepszy przyjaciel Nicka. Rachel jest podekscytowana wyjazdem i faktem, że po raz pierwszy będzie w Azji. Jednocześnie trochę denerwuje się spotkaniem z rodziną chłopaka, tym bardziej, że Nick nie zdradził jej kilku kluczowych szczegółów ze swojego życia. Okazuje się bowiem, że Nick nie tylko należy do jednej z najbogatszych rodzin w kraju, ale również jest najbardziej pożądanym kawalerem. Nic więc dziwnego, że zazdrosne konkurentki biorą Rachel za cel. Jakby tego było mało, matka Nicka również nie pochwala związku syna. I chociaż miłości nie można kupić, to duże pieniądze potrafią namieszać.

  The meg online (2018) | Kinomaniak.pl

  The Meg

  (2018)
  113 min. Akcja , Science Fiction , Thriller   |   Chiny , USA

  5.8 / 10  

  Reżyser: Jon Turteltaub
  Występują:
  Jason Statham , Bingbing Li , Rainn Wilson
  Minęło pięć lat od czasu, kiedy komandor Jonas Taylor został zwolniony ze służby w atmosferze skandalu. Przerwał on misję w głębinach Rowu Mariańskiego i pozostawił tam część swojej załogi. Taylor tłumaczył przerwanie wykonywania operacji w związku z nieznanym zagrożeniem. Taylor uważał, że jego ekipa została zaatakowana przez gigantyczne 20-metrowe zwierzę, które zostało uznane ze wymarłe ponad dwa miliony lat temu. To wydarzenie nie tylko zrujnowało jego karierę, ale również małżeństwo i odebrało resztki honoru. Teraz jednak przychodzi czas na odzyskanie dobrego imienia. Kiedy na dnie oceanu osiada uszkodzona łódź podwodna z byłą żoną komandora, Taylor ma za zadanie ją uratować. Będzie musiał zaryzykować swoje życie i życie członków swojej załogi i przekonać się, czy to możliwe, że Carcharodon Megalodon — największy morski drapieżnik, jaki kiedykolwiek istniał, nadal żyje... i poluje na kolejne ofiary?

  17 grudnia 2018

  303. bitwa o anglię online / Hurricane online (2018) | Kinomaniak.pl

  303. Bitwa o Anglię

  Hurricane (2018)
  105 min. Dramat , Wojenny   |   Polska , Wielka Brytania

  5.8 / 10  

  Reżyser: David Blair
  Występują:
  Iwan Rheon , Milo Gibson , Stefanie Martini
  Rok 1940. Trwa inwazja Niemiec na Zachodnią Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której hitlerowskie lotnictwo Luftwaffe atakuje alianckie samoloty. Z pomocą przychodzą polscy piloci: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold "Tolo" Łokuciewski. Polscy piloci są zdeterminowani walczyć o Polskę nawet poza jej granicami. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki - najskuteczniejszy oddział powietrzny w trakcie bitwy o Anglię. Przypisuje się polskim piolotom z Dywizjonu 303 zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów - najwięcej, ze wszystkich powietrznych dywizjonów biorących udział w powietrznej bitwie. Początkowa nieufność Brytyjczyków wobec Polaków zamienia się w wielki szacunek, jakim zaczynają darzyć oni polskich pilotów.

  Slender man online (2018) | Kinomaniak.pl

  Slender Man

  (2018)
  93 min. Horror   |   USA

  3.2 / 10  

  Reżyser: Sylvain White
  Występują:
  Joey King , Julia Goldani Telles , Jaz Sinclair
  Slender Man to postać pochodząca z przekazów ludowych. Ma nienaturalnie długimi ramionami i rozmazaną twarzą, która rzekomo jest odpowiedzialna za zniknięcia niezliczonej liczby dzieci i nastolatków. Jego istnienie (a właściwie brak) chcą zdemaskować cztery uczennice mieszkające w małym miasteczku w Massachusetts. W tym celu chcą one odprawić specjalny rytuał. Kiedy jednak jedna z nich znika w niewyjaśnionych okolicznościach, pozostałe dziewczyny zaczynają podejrzewać, że Slender Man istnieje naprawdę, a ich koleżanka właśnie stała się jego ofiarą…

  19 grudnia 2018

  Krzysiu, gdzie jesteś? online / Christopher robin online (2018) | Kinomaniak.pl

  Krzysiu, gdzie jesteś?

  Christopher Robin (2018)
  104 min. Komedia , Dramat , Fantasy   |   USA

  7.5 / 10  

  Reżyser: Marc Forster
  Występują:
  Ewan McGregor , Hayley Atwell , Toby Jones
  Krzyś (w właściwie Krzysztof) jest już dorosłym mężczyzną, który koncentruje się na pracy i utrzymaniu rodziny. Pewnego dnia spotyka swojego starego przyjaciela z dzieciństwa - Kubusia Puchatka. To spotkanie pozwoli Krzysiowi powrócić do niezapomnianej przeszłości, stuletniego lasu i pomoże Kubusiowi odnaleźć zagubionych przyjaciół.