Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

 • sty
 • lut
 • mar
 • kwi
 • maj
 • cze
 • lip
 • sie
 • wrz
 • paź
 • lis
 • gru

22 lutego 2019

Kevin Costner

Kevin Costner oraz Diane Lane zagrają główne role w thrillerze "Let Him Go". Film oparty na powieści "Let Him Go" Larry'ego Watsona będzie opowiadał o emerytowanym szeryfie George'u Blackledge'u (Kevin Costner) i jego żonie Margaret (Diane Lane), którzy opuszczają ranczo w Montanie by odnaleźć swojego wnuka. Chłopak znajduje się w Dakocie pod opieką niebezpiecznej rodziny Weboysów dowodzonej przez okrutną Blanche Weboy. Rodzina nie zamierza oddać chłopaka więc George i Margaret będą musieli walczyć o rodzinę.

Michael B. Jordan

Michael B. Jordan wystąpi w filmie "Journal for Jordan". Będzie to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o miłości laureatki Pulitzera Dany Canedy i sierżanta Charlesa Monroe Kinga. Podczas służby żołnierz pisał pamiętniki wypełnione życiowymi radami z myślą o przekazaniu ich swojemu synowi. Charles Monroe King zginał w Iraku w 2006 roku, gdy jego syn miał 7 miesięcy, ale jego przesłanie miłości do Dany i Jordana pozostało. Film wyreżyseruje Denzel Washington.

Michael Jackson

Spadkobiercy Michaela Jacksona złożyli pozew do sądu, żądając od stacji HBO 100 milionów dolarów odszkodowania za emisję filmu "Leaving Neverland". Podkreślają oni, że film jest jednostronnym dokumentem oskarżającym osobę, która nie może się już bronić. We wcześniejszym piśmie do HBO zwracano uwaga, że bohaterowie dokumentu byli wiele razy wcześniej przesłuchiwani i zaprzeczali molestowaniu przez Michale Jacksona. Spadkobiercy Michaela Jacksona sugerują również, że obecne działania rzekomych pokrzywdzonych mają jedynie finansową motywację.

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana w biograficznym filmie Todda Phillipsa. Hulk Hogan, którego prawdziwe nazwisko brzmi Terry Gene Bollea, to amerykański zapaśnik i aktor. Jest uznawany za jednego z najważniejszych zapaśników w historii, a jego popularność w latach 80. XX wieku znacząco przyczyniła się do popularyzacji wrestlingu i organizacji World Wrestling Federation (WWF). Film opowie o latach świetności Hulka Hogana i jego niezwykłej popularności.

21 lutego 2019

Gwyneth Paltrow

Wygląda na to, że Gwyneth Paltrow zakończy swoją przygodę ze światem Marvela. Aktorka wcielała się w rolę Pepper Potts - asystentki, a potem także dziewczyny Iron Mana. W sumie wystąpiła w siedmiu filmach. Poza trzema filmami z cyklu "Iron Man" pojawiła się też w trzech produkcjach o Avengersach oraz w "Spider-Man: Homecoming". 46-letnia Paltrow uważa, że jest już za stara na zakładanie tego kostiumu i dlatego chce zrezygnować z roli.

Lady Gaga

Lady Gaga rozstała się z narzeczonym Christianem Carino. Nie są znane szczegóły rozstania. 32-letnia Lady Gaga zaczęła spotykać się z 49-letnim Christianem Carino w 2017 roku. Wcześniej wokalistka spotykała się z aktorem Taylorem Kinneyem.

Nightflyers

Serial "Nightflyers" nie doczeka się drugiego sezonu. Stacja Syfy postanowiła zakończyć produkcję sitcomu na pierwszym sezonie, którego akcja rozgrywa się w przyszłości, tuż przed zniszczeniem Ziemi. By nawiązać kontakt z obcą cywilizacją, ośmioro naukowców i pewien telepata wyruszają na rubieże układu słonecznego na pokładzie statku Nightflyer.

Alicia Witt

Alicia Witt dołączyła do obsady ostatniego, siódmego sezonu serialu "Orange Is The New Black". Aktorka wcieli się w rolę Zeldy - bywalczyni niezbyt elitarnych nowojorskich salonów, która stara się zawsze kontrolować sytuację. Ostatnia sezon serialu "Orange Is The New Black" trafi do fanów w tym roku.

20 lutego 2019

Katja Herbers

Katja Herbers wystąpi w głównej roli w serialu CBS "Evil". Aktorka zagra sceptyczną panią psycholog Kristen Benoist, która łączy siły z przyszłym księdzem oraz robotnikiem by badać sprawy cudów, opętania i innych ingerencji sił nadprzyrodzonych.

50 Cent

Nowojorska policja prowadzi śledztwo w sprawie policjanta, który chciał zastrzelić 50 Centa. Dowódca jednego z posterunków policji na Brooklynie Emanuel Gonzalez miał wydać swoim podwładnym polecenie "zastrzelenia 50 Centa jak będą mieli okazję". Wewnętrzne śledztwo w tej sprawie prowadzi policja nowojorska. Emanuel Gonzalez miał wydać takie polecenie latem ubiegłego roku. Emanuel Gonzalez pracuje w nowojorskiej policji od 30 lat. Mężczyzna nadal pełni służbę.