Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

 • sty
 • lut
 • mar
 • kwi
 • maj
 • cze
 • lip
 • sie
 • wrz
 • paź
 • lis
 • gru

06 grudnia 2019

Justin Timberlake

Justin Timberlake popił i trochę... narozrabiał. Gwiazdor kręci obecnie film "Plumer" w Nowym Orleanie, w którym gra również wokalistka Alisha Wainwright. I o nią właśnie wybuchła cała afera. Paparazzi uchwycili bowiem moment, w którym pijany Justin Timberlake i Alicia Wainwright trzymają się za ręce. Po wytrzeźwieniu Timberlake zaczął przepraszać za pośrednictwem Instagrama swoją żonę Jessikę Biel za swoje zachowanie. Artysta przyznał, że żałuje swojego zachowania i przeprasza swoją żonę i rodzinę za postawienie ich w tak zawstydzającej sytuacji.

Woody Harrelson

Woody Harrelson i Justin Theroux wystąpią serialu, który będzie opowiadał o aferze Watergate. W serialu zatytułowanym "The White House Plumbers" Harrelson wcieli się w rolę E. Howarda Hunta, a Theroux zagra G. Gordon Liddy'ego. Ci dwaj panowie zaplanowali włamanie do siedziby Partii Demokratów w kompleksie Watergate. Podczas próby założenia podsłuchów włamywacze zostali przyłapani na gorącym uczynku. Sprawa ta w efekcie doprowadziła do ustąpienia za stanowiska prezydenta Richarda Nixona. Serial powstaje dla HBO.

Nicholas Galitzine

Nicholas Galitzine zagra księcia w nowej ekranizacji baśni "Kopciuszek". W głównej roli Kopciuszka zobaczymy Camilę Cabello (zajmie się ona również muzyką do filmu). Billy Porter ma sportretować wróżkę chrzestną. Idina Menzel sportretuje podłą macochę Kopciuszka. Z kolei za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie Kay Cannon.

05 grudnia 2019

Halle Berry

Powiększa się obsada filmu Halle Berry zatytułowanego "Bruised". Właśnie dołączyli do niej Shamier Anderson i Adan Canto. Produkcja określana jest jako "MMA film" co oznacza, że Halle Berry zobaczymy w klatce uprawiającą mieszane sztuki walki. Bohaterką jest Jackie 'Justice', zawodniczka MMA. Kobieta zrezygnowała z jedynej rzeczy, w której była dobra - z walki. Gdy u jej drzwi pojawi się 6-letni Manny, syn którego opuściła przed laty, bohaterka będzie musiała stanąć do woalki z samą sobą, by dziecko dostało matkę na jaką zasługuje. Shamier Anderson sportretuje właściciela kobiecej ligi MMA. Adan Canto zagra menedżera i chłopaka bohaterki. Film wyreżyseruje sama Halle Berry i będzie to jej debiut reżyserski.

Jessica Chastain

Jessica Chastain wystąpi w dramacie "The Forgiven", gdzie zagra u boku Ralpha Fiennesa. Aktorska para zagra małżeństwo, które w towarzystwie przyjaciół imprezuje w luksusowej willi w Maroku. Przypadkowe wydarzenie zmieni życie bohaterów oraz ich marokańskich gospodarzy. W obsadzie filmu znajdzie się również Saïd Taghmaoui, Rebecca Hall i Mark Strong. Zdjęcia mają powstać w Maroku, a dramat wyreżyseruje John Michael McDonagh.

David Tennant

David Tenannt sportretuje Phileasa Fogga w serialowej wersji "W 80 dni dookoła świata". Cykl inspirowany klastyczną powieścią Juliusza Verne'a to międzynarodowa produkcja. Anglik David Tenannt sportretuje Phileasa Fogga, jego służącego Passepartout zagra Francuz Ibrahim Koma. Zamiast angielskiego detektywa Fixa pojawi się dziennikarka Abigail Fix, którą zagra niemiecka aktorka Leonie Benesch. Serial pojawi się w France Télévisions, niemieckim ZDF oraz włoskim RAI.

Dakota Fanning i Elle Fanning

Dakota Fanning i Elle Fanning wystąpią w filmie "The Nightingale". Siostry Fanning zagrają również rodzeństwo w filmie, którego akcja zaczyna się we Francji w przededniu II wojny światowej i opowiada o walce sióstr o przetrwanie niemieckiej okupacji. Historia jest inspirowana kobietami francuskiego ruchu oporu, które pomogły zestrzelonym lotnikom alianckim uciec z terytorium okupowanego przez Niemców i ukrywały żydowskie dzieci. Film powstaje na podstawie powieści Kristin Hannah. Reżyseruje Mélanie Laurent.

Kristin Chenoweth

Kristin Chenoweth dostała główną rolę w komediowym serialu platformy Disney+ "Biggest Star in Appleton". Zagra ona rolę Carol Dannhauser - matki, żony i kelnerki w Appleton w stanie Wisconsin, która jest całkiem zadowolona z życia szczególnie, że jest gwiazdą lokalnego teatru. Jej status może zostać zagrożony, gdy do miasteczka powraca z Nowego Jorku utalentowana chórzystka z własnymi ambicjami.

Issa Rae

Issa Rae nie tylko zagra w filmie "Perfect Strangers", amerykańskiej wersji włoskiego przeboju kinowego "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", ale również napisze scenariusz do filmu i zajmie się jego produkcją. Włoski film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" rozgrywa się w ciągu kilkunastu minut podczas kolacji. Oto spotykają się przyjaciele i postanawiają zagrać w grę polegającą na tym, że komórki wszystkich lądują na stole i wszyscy czytają wiadomości jakie się na nich pojawiają.

04 grudnia 2019

David Corenswet

Podobno nowym kandydatem do roli Supermana jest David Corenswet. Miałby on przejąć rolę po Henrym Cavillu. Cavill, który zagrał Supermana w filmach "Człowiek ze stali", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" oraz "Liga Sprawiedliwości" deklarował, że nadal chce portretować superbohatera. Jego kontrakt już się jednak skończył, a jego zaangażowanie w "Wiedźmina" na pewno nie jest na rękę producentom z DC Comics oraz Warner Bros.