Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

08 kwietnia 2021

Russel Crowe i Chris Hemsworth

"Gladiator 2" z Chrisem Hemsworthem?


"Gladiator" na dobre wpisał się już w kanon światowych hitów. Od 2018 roku wiadomo już oficjalnie, że powstanie część druga tej superprodukcji Ridleya Scotta. Prace nad nią wciąż trwają, ale szczegóły nie są znane. Rok temu tylko producent Doug Wick potwierdził, że twórcy oryginalnego filmu są nadal zainteresowani kontynuacją serii, o ile uznają historię za wartą opowiedzenia. Póki co, wszystko wskazuje na to, że w projekt może być zaangażowany Chris Hemsworth.
Gwiazda "Thor: Love and Thunder" może współpracować z gwiazdą pierwszej odsłony, Russellem Crowe. Obaj mieliby wystąpić w roli producentów, a Hemsworth miałby dodatkowo zagrać postać syna Maximusa.
Źródło tej informacji nie jest niestety wiarygodne, chodzi o "New Idea", magazyn słynący z plotek. Prawdopodobnie ta teza została oparta w związku ze wspólnym zdjęciem, które Hemsworth i Crowe udostępnili z Sydney. Nie jest tajemnicą jednak, że aktorzy pojawią się się razem w filmie "Thor: Love and Thunder", teraz spekuluje się, że omawiają także pomysły na kontynuację "Gladiatora". Na razie należy potraktować tę informację wyłącznie jako plotkę.

08.04.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC