Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

20 października 2021

Jason Momoa

"Aquaman 2" - Jason Momoa doznał sporych obrażeń.


Na film "Aquaman 2" oczekuje wielu fanów. Ostatnio jedna z jego gwiazd - Jason Momoa, pojawił się w programie "The Ellen DeGeneres Show" i opowiadziała kilka zakulisowych historii.
Aktor opowiadał głównie o obrażeniach i "wycisku" jakich doznał na planie. Zażartował, że po prostu się starzeje i zaczął wymieniać, co sobie uszkodził. Dostał przepukliny, miał problem z żebrami i musiał zoperować oczy. Na koniec dodał, że kocha swoją pracę i "Aquaman 2" będzie rewelacyjnym filmem.
"Aquaman 2" zadebiutuje w USA na dużym ekranie 16 grudnia 2022 roku.
Poniżej można obejrzeć klip z wywiadu:


The Ellen DeGeneres Show - Jason Momoa

20.10.2021

28 lutego 2019

Aquaman

Wytwórnia Warner Bros. ustaliła datę premiery sequela "Aquamana". Film w kinach ma się pojawić w grudniu 2022 roku. Scenariusz drugiej części napiszę prawdopodobnie autor oryginału, David Leslie Johnson-McGoldrick. Na razie twórca ma napisać pierwszą wersję. Reżyser oryginalnego filmu James Wan na pewno zajmie się produkcją, ale nie wiadomo czy powróci za kamerę.

12 lutego 2019

Aquaman

David Leslie Johnson-McGoldrick napisze scenariusz sequela "Aquamana". Przed premierą filmu spodziewano się sporych zysków, ale nikt nie przypuszczał, że "Aquaman" zarobi aż 1,1 miliarda dolarów. W takiej sytuacji sequel musi powstać, więc wytwórnia Warner Bros. zatrudniła David Leslie Johnsona-McGoldricka do napisania kontynuacji. Twórca pierwszy scenariusz napisał z pomocą Willa Bealla, Geoffa Johnsa oraz Jamesa Wana.

28 stycznia 2019

Glass

Film "Glass" nadal jest na szczycie amerykańskiego Box Office. Komiksowa produkcja zarobiła w ten weekend kolejne 19 milionów dolarów i ma już na koncie 73 miliony dolarów w USA oraz 162 miliony na świecie. W ogóle pierwsze trzy pozycje pozostają bez zmian w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Na drugim miejscu pozostaje film "The Upside" (przychody z biletów w ten weekend to 12,2 mln dolarów), a na trzecim obraz "Aquaman" (film zarobił 7,4 mln dolarów). W tym tygodniu w zestawieniu pojawiły się dwie nowości: "Dzieciak, który został królem" (4 miejsce, 7,3 mln dolarów przychodu) oraz "Serenity" (8 miejsce, 4,8 mln dolarów przychodu). Pełne zestawienie jest tutaj.

14 stycznia 2019

The Upside

Komedia "The Upside", czyli amerykańska wersja "Nietykalnych", to najchętniej oglądany film w USA podczas weekendu. Film w ten weekend zarobił 19,6 miliona dolarów. Na drugim miejscu notowania Box Office znalazł się poprzedni lider czyli film "Aquaman", który zarobił kolejne 17 milionów dolarów w USA i powoli zbliża się do granicy 300 milionów dolarów przychodu w samych tylko Stanach Zjednoczonych. Licząc przychody na całym świecie Aquaman przebił już granicę miliarda dolarów wpływów z biletów. Podium zestawienia zamyka fil "O psie, który wrócił do domu", który w ten weekend przyniósł producentom 11,3 miliona dolarów. Pełne zestawienie znajdziecie tutaj.

07 stycznia 2019

Aquaman

Film "Aquaman" stał się najbardziej dochodowym filmem w historii DC Comics, detronizując w ten sposób "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Film w miniony weekend znów znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiego Box Office i zarobił kolejne 30 milionów dolarów. Jak do tej pory w USA film zarobił 260 milionów, a na całym świecie już imponujące 940 milionów dolarów. Na drugim miejscu najbardziej dochodowych produkcji tego weekendu w USA znalazł się "Escape Room", który przyniósł 18 milionów dolarów przychodu. Podium zamyka produkcja "Mary Poppins powraca", która przyniosła niecałe 16 milionów dolarów z biletów. Pełne zestawienie znajduje się tutaj.

02 stycznia 2019

Aquaman

Film "Aquaman" to nadal najchętniej oglądany film w USA. W miniony weekend obraz zarobił w USA kolejne 52 miliony dolarów. Czołówka notowania Box Office się nie zmieniła w porównaniu z poprzednim weekendem. Na drugim miejscu pozostaje film "Mary Poppins powraca", który tym razem przyniósł z biletów ponad 28 milionów dolarów, a na trzecim miejscu jest "Bumblebee", który zarobił w weekend kolejne 21 milionów dolarów. Pełne zestawienie znajduje się tutaj.

24 grudnia 2018

Aquaman

Można powiedzieć, że "Aquaman" zatopił konkurencję. Film zadebiutował w ten weekend na pierwszym miejscu zestawienia amerykańskiego Box Office zarabiając w trzy dni 67,4 miliony dolarów. Produkcja na całym świecie zarobiła już 480 milionów dolarów. Na drugim miejscu znalazł się film "Mary Poppins powraca" z przychodami z biletów wynoszącymi 22 miliony dolarów. Trzecią nowością tego tygodnia, która również znalazła się na podium zestawienia Box Office, jest film "Bumblebee". W miniony weekend produkcja przyniosła 21 milionów dolarów. Pełne zestawienie znajdziecie tutaj.

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC