Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

13 maja 2022

Różowe lata 70

Kurtwood Smith pod wrażeniem "That '90s Show"


"That '90s Show" przywołuje nieco mieszane emocje, szczególnie w połączeniu z anulowanym "That '80s Show". Oryginał ze spin-offem scalony będzie bohaterami. Otóż powrócą postaci z "Różowych lat 70.". i właśnie to ma być kluczem do sukcesu. Serialowy Red Forman (Kurtwood Smith), nie kryje entuzjazmu nowym projektem i wyjawił, w jakim stadium produkcja jest aktualnie. Podzielił się też informacją, co go nakłoniło do udziału w kontynuacji sitcomu:

"Nie mogę ci wiele powiedzieć, ale mogę ci powiedzieć, że dużą rzeczą dla mnie było zagranie tej postaci ponownie i zagranie jej u boku Deborah Jo Rupp, grającej moją żonę Kitty. Te dwie rzeczy były wystarczające, by skusić mnie do wzięcia udziału w tym projekcie. Tak myślałem, a potem pojawił się trzeci powód – to, że Gregg... wyleciało mi jego nazwisko– że Gregg, który był scenarzystą oryginalnego serialu, jest scenarzystą tego. Nie tylko scenarzystą, przepraszam. On jest praktycznie jego twórcą. Na nazwisko ma Mettler."

Aktor dodał, że mają już za sobą wstępne fazy produkcji, a pierwsze epizody obejrzeli testowi odbiorcy, których opinia okazała się niezwykle pochlebna. Aktor wyznał również ile udało im się już nakręcić:

"Powiem tylko jeszcze jedną rzecz o "That '90s Show", czyli że mieliśmy już pewne testy. Skończyliśmy dwa odcinki i reakcja na nie była niesamowita. Więc myślę, że będziecie bardzo zadowoleni."

Na ekranie poza Kurtwoodem Smith'em i jego serialową żoną, w którą wciela się Deborah Jo Ruppy, zobaczymy również takie gwiazdy jak: Topher Grace (Eric), Laura Prepon (Donna), Wilmer Valderrama (Fez), Mila Kunis (Jackie) i Ashton Kutcher (Kelso).
"That '90s Show" będzie opowieścią o przygodach Lea Forman (Callie Haverda), nastoletniej córki Donny i Erica, która przyjechała na wakacje do dziadków i zaprzyjaźniła się z dziećmi z sąsiedztwa.
Data premiery serialu nie została jeszcze ustalona.

13.05.2022

05 maja 2022

That ’90s Show

"That ’90s Show" - nowe szczegóły!


Jakiś czas temu informowaliśmy, że "Różowe lata 70." otrzymają swój spin-off. Serial nosi nazwę "That ’90s Show" i będzie jednocześnie jego kontynuacją. Co najważniejsze, w gościnnych rolach zobaczymy prawie wszystkie gwiazdy oryginału!
Do tej pory wiedzieliśmy tylko o powrocie Kurtwooda Smitha i Debry Jo Rupp w rolach Kitty i Reda. Teraz ogłoszono, że w nowej wersji pojawi się Topher Grace (Eric Forman), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Ashton Kutcher (Michael Kelso), Laura Prepon (Donna Pinciotti) i Wilmer Valderrama (Fez).
Oprócz nich w obsadzie pojawią się też inne gwiazdy, m. in. Callie Haverda jako Leia Forman, córka Erika i Donny oraz główna bohaterka opowieści, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi, i Sam Morelos.
Niestety nie dane nam będzie cieszyć się obecnością Danny'ego Mastersona (Steven Hyde). Oskarżono go o cztery gwałty z użyciem siły oraz zastraszaniem i wysunięto wobec niego zarzuty. Choć Masterson stanowczo im zaprzecza został postawiony w stan oskarżenia i rozpocznie się jego proces.
Projektem dowodzi twórca pierwowzoru - Gregg Mettler. Wspierają go Bonnie Turner i Terry Turner, twórcy oryginału.
Netflix pokazał pierwsze oficjalne zdjęcie, które publikujemy dla Was, w sieci przewijają się też zdjęcia z planu. Willem Valderrama za to udostępnił na twitterze wideo z procesu przymierzania kostiumu. Możecie obejrzeć je poniżej.
Akcja "That '90s Show" dzieje się w 1995 roku i koncentruje się na córce Erica i Donny, Lei. Leia spędza wakacje tego roku ze swoimi dziadkami i nawiązuje więzi z nowym pokolenie dzieciaków z okolicy. Wszystkiemu oczywiście przyglądają się Red i Kitty.
"That '90s Show" powstaje dla platformy Netflix i na pewno tam zadebiutuje, jednak data premiery nie została jeszcze wyznaczona.


Serialowy Fez przymierza kostium

05.05.2022

11 października 2021

Różowe lata 70

Wielki come back "Różowych lat 70-tych"!


"Różowe lata 70." to kultowy sitcom telewizji FOX, który emitowany był w latach 1998-2006. Teraz serial powróci w nowej odsłonie, gdyż platforma Netflix zamówiła jego spin-off, a zarazem kontynuację, zatytułowaną "That '90s Show".
Na pewno zobaczymy w nim niektóre postacie z oryginalnej wersji, jednak nie wiadomo które dokładnie. Plotki mówią o gościnnych występach takich gwiazd jak: Topher Grace, Laura Prepon i Ashton Kutcher. Póki co pewnikiem jest, że funkcja showrunnera przypadła Greggowi Mettlerowi, a za sterami projektu staną autorzy oryginału - Bonnie Turner i Terry Turner wraz z córką Lindsey Turner. Serial ma na razie zamówienie na 10 odcinków.

Poniżej możecie przeczytać oficjalny opis fabuły:

Akcja nowego serialu rozpoczyna się latem 1995 roku. Leia Forman, córka Erica (Topher Grace) i Donny (Laura Prepon), przyjeżdża do Wisconsin w odwiedziny do swoich dziadków (Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp). Dziewczyna nawiązuje więzi z nowym pokoleniem dzieciaków z Point Place i dorasta pod czujnym okiem Reda i Kitty Formanów. Seks, prochy i rock & roll nigdy nie umierają, tylko zmieniają przebranie.

Przypomnijmy, że "That '90s Show" to nie pierwszy powrót tej produkcji. W 2002 roku powstał serial o kuzynie Erica ,pod tytułem "That '80s Show" z Glennem Howertonem i Chyler Leigh w obsadzie. Widowisko nie przyjęło się jednak i zakończyło na jednym sezonie, liczącym 13 odcinków.

11.10.2021