Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

21 maja 2021

Szkoła dla elity

"Szkoła dla elity" - jest zwiastun 4. sezonu.


Już za miesiąc, wraz z 4. sezonem powraca jeden z najpopularniejszych hiszpańskich seriali Netfliksa - "Szkoła dla elity". Platforma właśnie opublikowała w sieci jego pełny zwiastun.
W Las Encinas pojawi się surowy dyrektor i czwórka nowych uczniów. Będą nowe romanse, gorące plotki i kolejna tajemnica. Rozpocznie się nowy rozdział w serialu i życiu tytułowej szkoły.
W sezonie tym nie zobaczymy już takich aktorów jak: Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) i Mina El Hammani (Nadia). Pojawi się jednak świeża krew: Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín. Staną się oni częścią świata Las Encinas i skrzyżują swe losy z Guzmánem, Samuelem, Anderem, Omarem, Rebecą i Cayetaną.
Od jakiegoś czasu wiadomo także, że Netflix zamówił 5. sezon serialu, w którym pojawią się nowi bohaterowie. Wcielą się w nich argentyńska aktorka Valentina Zenere i brazylijski aktor André Lamoglia.
Sezon 4. "Szkoły dla elity" zadebiutuje 18 czerwca na platformie Netflix.


SZKOŁA DLA ELITY, sez. 4 - oficjalny zwiastun

21.05.2021

06 maja 2021

Szkoła dla elity

Zmiany w "Szkole dla elity"!


"Szkoła dla elity" to serial platformy Netflix opowiadający o ekskluzywnej hiszpańskiej szkole, do której uczęszczają głownie nastolatkowie z tak zwanych "wyższych sfer".
Właśnie w serwisie YouTube pojawiła się nowa zapowiedź 4. sezonu, a w jej opisie możemy przeczytać, że bohaterowie „wywrócą wszystko do góry nogami”. Trailer możecie obejrzeć poniżej.
Czwarty sezon "Szkoły dla elity zadebiutuje na Netfliksie 18.06.2021 roku.


Nowa elita w „Szkole dla elity”

06.05.2021

13 kwietnia 2021

Szkoła dla elity

"Szkoła dla elity" - jest już zwiastun 4. sezonu!


"Szkoła dla elity" to popularny hiszpański serial platformy Netflix. Doczekał się do tej pory trzech sezonów, a serwis zaprezentował właśnie zwiastun sezonu 4. i zdradził datę jego premiery.
Czwarty sezon będzie iście zaskakujący, ze względu na dość istotne zmiany w obsadzie. Z racji tego, iż pod koniec trzeciej serii większość bohaterów ukończyła szkołę, twórcy musieli podjąć decyzję o zmianach.br>Z ekranu musieli zniknąć więc: Mina El Hammani, Danna Paola, Ester Expósito, Álvaro Rico i Jorge López. Zastąpią ich nowe twarze, takie jak: Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín. Jak można się spodziewać, nowa krew sporo namiesza w Las Encinas.
Debiut 4. sezonu zaplanowany jest na 18 czerwca 2021 roku. Netflix dwa miesiące temu zamówił już także sezon 5.


Szkoła dla elity sez. 4 - zwiastun

13.04.2021