Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

06 września 2022

SkyShowtime

Platforma SkyShowtime zadebiutuje w Polsce. Kiedy? Co w programie?

Do Polski zbliża się platforma streamingowa SkyShowtime. Serwis wystartuje 20 września w Skandynawii, a następnie będzie systematycznie uruchamiany w kolejnych krajach Europy - w tym w Polsce. W ofercie platformy znajdą się filmy i seriale, m.in. z biblioteki wytwórni Paramount Pictures oraz Universal Pictures.

SkyShowtime startuje w Europie

SkyShowtime to serwis streamingowy uruchomiony przez koncern Paramount Global we współpracy z operatorem telekomunikacyjnym Comcast. Platforma ma być dostępna w ponad 20 europejskich krajach w 18 wersjach językowych. /br> Start w krajach skandynawskich zapowiedziano na 20 września. SkyShowtime zastąpi tam platformę Paramount+. W Finlandii miesięczna subskrypcja będzie kosztowała 6,99 euro, w Szwecji - 79 koron szwedzkich, w Norwegii - 79 koron norweskich, a w Danii - 69 koron duńskich. Jeszcze w tym roku platforma ma pojawić się w Holandii..
Debiut w Hiszpanii, Portugalii oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej - w tym w Polsce - zaplanowano na pierwszy kwartał 2023 roku. Daty poszczególnych premier oraz ceny w kolejnych krajach będą ujawniane stopniowo.

Co w programie platformy SkyShowtime?

W ofercie platformy SkyShowtime znajdą się filmy wyprodukowane przez studia Paramount Pictures i Universal Pictures. Wśród nich pojawią się takie tytuły jak m.in. "Top Gun: Maverick", seria "Jurassic World", seria "Szybcy i wściekli", seria "Transformers", seria "Minionki", "Downton Abbey", "Sonic. Szybki jak błyskawica", "Nie!" czy "Wiking".

Na platformie będą dostępne również wybrane tytuły (seriale i filmy) z bibliotek stacji Nickelodeon, Showtime, wytwórni DreamWorks Animation i Sky Studios oraz platform Paramount+ i Peacock. Oferta będzie jednak różnić się między poszczególnymi krajami.

06.09.2022

29 czerwca 2021

Peter Cullen

Wiemy kto użyczy głosu Optimusowi Primalowi!


"Transformers 7" to film, o którym mówi się ostatnio coraz więcej. 22 czerwca 2021 roku odbyła się wirtualna prezentacja dla amerykańskich dziennikarzy, zorganizowana przez Paramount Pictures, podczas której dowiedzieliśmy się szczegółów na temat filmu. Wiadomo już, że produkcja ma mieć polski tytuł: "Przebudzenie bestii", a właśnie ujawniono czyim głosem przemówi Optimus Primal. Będzie to Peter Cullen, który już raz się w niego wcielił.
Fabuła filmu ujawni, jakie połączenie mają Cybertrony z Ziemią i ludzkością, a jego akcja będzie się rozgrywać w Nowym Jorku w 1994 roku, ponieważ zdaniem reżysera ten rok miał świetną muzykę.
"Transformers: Przebudzenie bestii" zadebiutuje 24 czerwca 2022 roku.

29.06.2021