Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

06 lipca 2021

Paul Walker

CGI ożywi Paula Walkera w kolejnych częśćiach "Szybkich i wściekłych"?


Paul Walker to jedna z największych gwiazd, która od początku związana była z serią "Szybcy i wściekli". Niestety w 2013 roku doszło do tragicznego wypadku, który doprowadził do śmierci aktora. Miało to miejsce w trakcie realizacji zdjęć do siódmej części.
Obraz uratowali bracia Walkera oraz jedna z najnowszych technologii - CGI, dzięki czemu udało się dokończyć sceny z udziałem tej postaci i nie tylko oddać jej hołd, ale także pożegnać się z aktorem.
Justin Lin, reżyser filmu "Szybcy i wściekli 9", który niedawno miał swą premierę, w rozmowie z CinePOP skomentował chęć powrotu do postaci Briana w dwóch ostatnich odsłonach serii:

"Oczywiście Paul i jego postać Brian są duszą i sercem tego, jak daleko zaszliśmy. Przywrócenie go z powrotem to coś, o czym myślę każdego dnia. Gdy zbliżamy się do końca serii, tym więcej rozmów prowadzimy na ten temat. Myślę o tej możliwości każdego dnia."

Widzowie, którzy dotarli już do kin i obejrzeli najnowszą odsłonę uważają, że końcówka otworzyła furtkę na powrót Briana. Cała sprawa jest niezwykle intrygująca, gdyż jak wiadomo, już jakis czas temu bracia Paula Walkera, Cody i Caleb wyznali, że są otwarci na powrót do serii, aby przywrócić postać graną przez ich zmarłego brata.
Wszystko wskazuje więc na to, że filmowy Brian powróciłby dzięki komputerowej obróbce, jednakże pojawiają się plotki, że pojawi się w tej roli nowy aktor. Póki co, nie ma w tej sprawie żadnych oficjalnych informacji i pozostaje nam czekać na decyzję twórców. Obawiamy się jednak, że nowy aktor nie spotkałby się z przychylnością widzów i nie byliby oni gotowi się z taką sytuacją pogodzić.

06.07.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC