Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

21 października 2019

Jared Leto

Jared Leto robił wszystko, aby do realizacji filmu "Joker" z Joaquinem Phoeniksem w ogóle nie doszło. Leto zagrał Jokera w "Legionie Samobójców" w 2016 roku. Rola była niewielka, ale aktor liczył na to, że będzie wcielał się w tę postać w kolejnych filmach. Tymczasem już w 2017 roku Martin Scorsese i Todd Phillips poinformowali, że nakręcą nieco inny film o "Jokerze". Choć mało kto przypuszczał, ze film okaże się tak wielkim sukcesem Jared Leto zdawał sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie film dla przyszłości jego komiksowego bohatera. Aktor i wokalista miał interweniować z pomocą swojego agenta w agencji CAA, która także reprezentuje Todda Phillips. Poprosił też swojego muzycznego menadżera Irvinga Azoffa by skontaktował się w tej sprawie z szefem Warner Music. Oczywiście Leto zaprzecza tym rewelacjom.

04 września 2019

Peter Capaldi

Peter Capaldi dołączy do obsady kontynuacji filmu "Legion samobójców" ("The Suicide Squad"). Wiemy też, że Jai Courtney powróci jako Kapitan Boomerang, Viola Davis jako Amanda Waller oraz Margot Robbie jako Harley Quinn. W filmie zagrają też Idris Elba i John Cena. David Dastmalchian sportretuje Polka-Dot Mana. Joel Kinnaman powróci jako Rick Flag. Storm Reid sportretuje córkę postaci Idris Elby. Niedawno udział potwierdził Nathan Fillion. Mówi się także o negocjacjach z Taiką Waititim. Na razie jednak nie wiadomo, jaką rolą jest zainteresowany. Daniela Melchior pojawi się jako Ratcatcher, a Steve Agee jako King Shark.

28 sierpnia 2019

Taika Waititi

Taika Waititi prowadzi rozmowy w sprawie udziału w kontynuacji filmu "Legion samobójców". Na razie jednak nie wiadomo, jaką rolą jest zainteresowany aktor. Swój udział w filmie wcześniej potwierdził Nathan Fillion. Za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie James Gunn.

27 sierpnia 2019

Nathan Fillion

Nathan Fillion ma dołączyć do obsady kontynuacji filmu "Legion samobójców" ("The Suicide Squad"). Za scenariusz i reżyserię sequela będzie odpowiadał James Gunn. W drugiej części produkcji Jai Courtney powróci jako Kapitan Boomerang, Viola Davis jako Amanda Waller oraz Margot Robbie jako Harley Quinn. W filmie zagrają też Idris Elba i John Cena. David Dastmalchian sportretuje Polka-Dot Mana. Joel Kinnaman powróci jako Rick Flag. Storm Reid sportretuje córkę postaci Idris Elby.

12 lipca 2019

Storm Reid

Storm Reid wystąpi w drugiej części filmu "Legion samobójców", gdzie zagra córkę postaci granej przez Idrisa Elbę. W sequelu zobaczymy ponownie Jai Courtney w roli Kapitana Boomeranga, Violę Davis jako Amandę Waller oraz Margot Robbie jako Harley Quinn. W filmie zagrają też John Cena i wspomniany Idris Elba. David Dastmalchian sportretuje Polka-Dot Mana. Joel Kinnaman powróci jako Rick Flag. Reżyseruje James Gunn, który odpowiadać będzie również za scenariusz do filmu.

01 maja 2019

David Dastmalchian

David Dastmalchian zagra w drugiej części filmu "Legion samobójców". Wcieli się on w rolę bohatera o pseudonimie Polka-Dot Man, który charakteryzuje się kombinezonem w kropki. Polka-Dot Man to alter ego drobnego cwaniaczka Abnera Krilla.

08 kwietnia 2019

Idris Elba

Wbrew wcześniejszym informacjom Idris Elba nie zagra w "Legionie samobójców 2" Deadshota. Okazuje się, że twórcy chcą mieć możliwość powrotu w kolejnych filmach Willa Smitha, który wcielał się Deadshota. Dlatego Elba zagra inną postać, chociaż na razie nie wiadomo jakiego jakiego bohatera sportretuje Brytyjczyk. Reżyser Jame Gunn z pewnością nie będzie miał problemu ze znalezieniem odpowiedniej postaci z komiksowego świata "Legionu samobójców 2".

01 marca 2019

Will Smith

Will Smith zrezygnował z udziału w filmie "Legion Samobójców 2". Ma to związek z innymi zawodowymi zobowiązaniami aktora. W tej chwili nie wiadomo zatem, czy postać Deadshota, którą odtwarzał Will Smith powróci do filmu. Wcześniej pojawiały się także sygnały, że Margot Robbie także może zrezygnować z roli. Tutaj sprawa jednak jest bardziej skomplikowana, bo aktorka właśnie kończy pracę na planie obrazu "Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)" w którym ponownie wciela się w Harley Quinn.

31 stycznia 2019

Ben Affleck

Wytwórnia Warner Bros. ogłosiła, że nowy Batman pojawi się w kinach latem 2021 roku. Co więcej, zapadła decyzja o zatrudnieniu nowego aktora do tytułowej roli. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze plotki o tym, że Warner Bros. zrezygnuje z Bena Afflecka w roli Batmana. Aktor zagrał Batmana w filmach "Liga Sprawiedliwości", "Legion samobójców" i "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości".