Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

28 października 2021

Kristen Stewart

Reżyserski debiut Kristen Stewart!


Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Kristen Stewart nakręci swój pierwszy film. Będzie on nosił tytuł "The Chronology of Water" i jest adaptacją powieści o tym samym tytule, którą napisała Lidia Yuknavitch. Obecnie rozpoczynają się castingi do tej produkcji, sama Stewart uchyliła na ten temat rąbka tajemnicy w wywiadzie dla "Variety":

“W tej chwili trwa casting. Myśleliśmy o tym naprawdę długo. Jestem taka podekscytowana. Zajęło to tyle czasu, ile potrzebowało.

Aktorkę zapytano także o to, czy ma plany, aby w filmie wystąpić podobnie, jak to robił Alfred Hitchcock.

“Nie. Właściwie nie ma tu dla mnie żadnej części. Myślę, że w zależności od tego, kto zagra Lydię, może mogłabym zagrać jej starszą siostrę, ale raczej nie. Wciąż próbuję wymyślić sposób, by się tam dostać, jednak nie sądzę.

Na tę chwilę Kristen Stewart jest jedną z faworytek do zdobycia nominacji do Oscara za rolę Księżnej Diany w filmie "Spencer". Zadebiutuje on już 5 listopada 2021 roku.

28.10.2021

24 września 2021

Spencer

"Spencer" - mamy pełny zwiastun!


"Spencer" to film opowiadający historię księżnej Diany w okresie końca jej małżeństwa z księciem Karolem. Pogłoski o domniemanych romansach zakłócają świąteczny spokój i celebrację w posiadłości królowej. Wszyscy jedzą, piją, strzelają i polują, ale Diana zna tę grę. Tym razem jednak będzie inaczej. "Spencer" jest artystycznym wyobrażeniem tego, co w tym miejscu mogło się wydarzyć.
W głównej roli zabłyśnie Kristen Stewart, do tej pory aktorka jednej roli, znana ze "Zmierzchu". Według wszystkich recenzji rola Diany jest w jej wykonaniu wybitna, przełomowa i ponadczasowa.
Na ekranie poza Stewart zobaczymy takie osobistości jak: Timothy Spall, Jack Farthing, Sean Harris i Sally Hawkins. Na stołku reżysera zasiada Pablo Larraín, wielokrotnie nagradzany reżyser. Scenariuszem natomiast zajął się Steven Knight, znany z serialu "Peaky Blinders".


Spencer - oficjalny zwiastun

24.09.2021

27 sierpnia 2021

Spencer

"Spencer" - mamy zwiastun!


"Spencer" to film opowiadający o księżnej Dianie w okresie końca małżeństwa z księciem Karolem. Plotki o domniemanych romansach zakłócają świąteczny spokój i celebrację w posiadłości królowej. Wszyscy jedzą, piją, strzelają i polują, ale Diana zna tę grę. Wiadomo, że tym razem historia będzie miała inny bieg, a "Spencer" jest wyobrażeniem tego, co w tym miejscu mogło się wydarzyć.
W filmie tym swą życiową rolę księżnej Diany zagra Kristen Stewart. Może to być przełom w jej karierze, który ostatecznie zerwie z niej łatkę gwiazdy "Zmierzchu".Obok niej na ekranie zobaczymy takie osobistości jak: Timothy Spall, Jack Farthing, Sean Harris i Sally Hawkins. Na stołku reżysera zasiadł Pablo Larraín, a za scenariusz odpowiada Steven Knight, znany jako twórca "Peaky Blinders".
Premiera filmu "Spencer" zapowiedziana jest na listopad 2021 roku.

27.08.2021

25 sierpnia 2021

Spencer

XXX


Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Kristen Stewart wystąpi w roli Księżnej Diany w nowym filmie pod tytułem "Spencer". Kilka miesięcy temu publikowano jej pierwsze zdjęcie ucharakteryzowanej na Lady Di, a dziś w sieci pojawił się oficjalny plakat z filmu.
Akcja produkcji osadzona jest podczas pamiętnego dla Windsorów weekendu, kiedy to spędzali Święta Bożego Narodzenia w posiadłości Sandringham w Norfolk. Historia skupi się na życiu uczuciowym księżnej, która podejmuje decyzję o rozwodzie z księciem Karolem.
Na stołku reżysera zasiada Pablo Larraín, a za scenariusz odpowiada Steven Knight. Projektantką kostiumów została Jacqueline Durran, która pracowała przy filmie "Małe kobietki". "Spencer" premiera filmu nastąpi 5 listopada 2021 roku.

25.08.2021

26 marca 2021

ks jako di.jpg

Wiemy jak wygląda Kristen Stewart jako Księżna Diana!


Od jakiegoś czasu trwają pracę nad filmem "Spencer", dotyczącego zmarłej przed laty w tragicznym wypadku brytyjskiej księżnej Diany. Ekipa pracujący przy produkcji przeniosła się wlaśnie do Wielkiej Brytanii.
Aby podgrzać atmosferę wokół filmu, opublikowano z tej okazji zdjęcie Kristen Stewart jako tytułowej księżnej Diany.
Fabula filmu skupia się na trzech dniach ostatnich świąt Bożego Narodzenia, które Lady Di spędziła z rodziną królewską w ich rezydencji w Norfolk. Wtedy właśnie z ust księżnej padły słowa o rozwodzie z księciem Karolem.
Właśnie ogłoszono też, kto wcieli się w postać księcia Karola. Mianowicie będzie to Jack Farthing, aktor znazny z serialu "Poldark - Wichry losu". Za kamerą stanie Pablo Larraín.
Data premiery fimu nie jest jeszcze znana.

26.03.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC