Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

10 maja 2021

Sailor Moon Eternal

"Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie" - mamy zwiastun!


"Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie" to dwuczęściowy film anime, który stworzony został dla platformy Netflix. Produkcja powstała na podstawie mangi, której autorką jest Naoko Takeuchi. Za sterami stanęła Chiaki Kon, a scenariuszem zajęła się Kazuyuki Fudeyasu.
W sieci zadebiutował właśnie zwiastun produkcji, z którym możecie zapoznać się poniżej, a opis projektu brzmi:

Po całkowitym zaćmieniu Słońca Ziemię spowija mroczna moc. Rozproszone Czarodziejki muszą połączyć siły, by na świecie znów zapanowała jasność.

"Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie" będzie miał swą premierę 3 czerwca 2021 roku.


Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie - oficjalny zwiastun

10.05.2021

28 kwietnia 2021

Sailor Moon Eternal

"Sailor Moon Eternal" jest już zwiastun!


Już wkrótce czarodziejka z Księżyca pojawi się na Netflixie. Platforma ogłosiła szczegóły.
Film anime "Sailor Moon Eternal" będzie mieć globalną premierę 3 czerwca 2021 roku. Produkcja miała już premierę w Japonii na początku 2021 roku i była dystrybuowana w dwóch częściach. Obie pojawia się w Netflixie w dniu premiery.
Historia rozgrywa się w kwietniu w Tokio, które celebruje największe zaćmienie w tym wieku. Usagi i Chibi-Usa spotykają Pegaza, który szuka osoby mogącej przełamać pieczęć Złotego Kryształu. W tym samym momencie do miasta przyjeżdża tajemnicza trupa cyrkowa, która ma nikczemny plan rozesłania stworów z koszmaru zwanych lemurami, które pozwolą im zdobyć legendarny Srebrny Kryształ i zapanować nad wszechświatem.
Oryginalna "Czarodziejka z Księżyca" była jednym z najpopularniejszych seriali anime w latach 90. w Polsce. Każdy wówczas oglądał przygody Usagi i jej przyjaciółek, będących wówczas globalnym fenomenem, o czym wspomina Ema Hirayama, dyrektor zakupów treści w Netflixie, która odpowiada za sprowadzenie filmu do platformy.


Sailor Moon Eternal - zwiastun

28.04.2021