Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

08 lipca 2021

Rodzina Addamsów 2

"Rodzina Addamsów 2" - jest już zwiastun!


Niedawno pisaliśmy Wam, że wielkimi krokami zbliża się premiera animacji "Rodzina Addamsów 2" i powoli rozpoczyna się jego kampania promocyjna, a tu już do sieci trafił zwiastun produkcji. Materiał obejrzeć możecie poniżej.
Reżyserią filmu zajęli się Greg Tiernan oraz Conrad Vernon. W angielskim dubbingu obsadzono takie osobistości jak:Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Javon ‘Wanna’ Walton, Wallace Shawn, a także Snoop Dogg, Bette Midler oraz Bill Hader.
Fabuła filmu skupi się na Morticii i Gomezie, którzy strapieni są faktem, że ich latorośle dorastają i nie chcą jadać z nimi wspólnych posiłków.
W angielskim dubbingu obsadzono takie osobistości jak:Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Javon ‘Wanna’ Walton, Wallace Shawn, a także Snoop Dogg, Bette Midler oraz Bill Hader.
"Rodzina Addamsów 2" zadebiutuje w polskich kinach 22 października.


RODZINA ADDAMSÓW 2 - zwiastun

08.07.2021

06 lipca 2021

Rodzina Addamsów 2

"Rodzina Addamsów 2" - nowe materiały promocyjne.


"Rodzina Addamsów" to amerykański serial opowiadający o rodzinie jak z horroru. Addamsowie to potworna rodzina sadystów, masochistów i potworów. Mieszkają na bagnach w ogromnym, zapuszczonym dworze.
W 2019 roku w reżyserii Conrada Vernona i Grega Tiernana, na podstawie komiksu Charlesa Addamsa powstał animowany film o tym samym tytule, wyprodukowany przez wytwórnie Universal Pictures i United Artists Releasing. Produkcja nieoczekiwanie stała się ogromnym hitem. Przy budżecie wynoszącym 24 mln dolarów, zebrała 203 mln dolarów z całego świata.
Aktualnie wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej części animacji, więc do sieci trafiły właśnie nowe materiały promocyjne. Plakaty postaci przedstawiają bohaterów na wakacjach, a informacje dotyczące fabuły zdradzają, że Gomez i Morticia, są niepocieszeni tym, że ich dorstające dzieci nie chcą jadać z nimi wspólnych posiłków. Aby odbudować z nimi więź, podejmują decyzję, by Wednesday, Pugsleya, wujka Festera i innych wsadzić do kampera i wyruszyć na fatalne wakacje przez Amerykę. Podczas tej przygody natrafią na wielu swoich znanych kuzynów.
W angielskim dubbingu obsadzono takie osobistości jak: Nick Kroll, Oscar Isaac, Charlize Theron, Javon Walton, Chloe Grace Moretz, Bette Midler i Snoop Dogg jako kuzyn To. Obraz ponownie wyreżyserowali Greg Tiernan i Conrad Vernon, którzy wraz z Danielle Sterling i Alison O'Brien także produkują film."Rodzina Addamsów 2" zadebiutuje w kinach w październiku 2021 roku.

06.07.2021

28 października 2019

Joker

Film "Joker" powrócił na pierwsze miejsce notowania Box Office USA. W miniony weekend film zarobił prawie 19 milionów dolarów. Produkcja z Joaquinem Phoeniksem zarobiła na całym świecie już imponujące 850 milionów dolarów i stała się najbardziej dochodowym filmem w historii przeznaczonym tylko dla dorosłych. Drugie miejsce przypadło zeszłotygodniowemu liderowi czyli produkcji "Czarownica 2". Film z Angeliną Jolie zarobił w trzy weekendowe dni 18,5 miliona dolarów. Na trzecim miejscu amerykańskiego notowania Box Office znalazła się animacja "Rodzina Addamsów", która na sprzedaży biletów zarobiła 11,7 miliony dolarów. Oczywiście to wszystko dane szacunkowe, a ponieważ różnica w przychodach filmu "Joker" i "Czarownica 2" jest niewielka, to może się okazać, że jednak zmiany lidera w zestawieniu Box Office nie będzie. Aktualne i pełne zestawienie tego tygodnia znajduje się tutaj.

14 października 2019

Joker

Film "Joker" utrzymuje się na czele światowego Box Office. W miniony weekend produkcja z Joaquinem Phoenixem zarobiła w USA 55 milionów dolarów osiągając przychód 192 miliony po dwóch tygodniach wyświetlania w kinach. Przychód ze sprzedaży biletów na całym świecie jest już na poziomie 543 miliony dolarów. Biorąc pod uwagę budżet na poziomie 55 milionów dolarów jest to wielki sukces wytwórni Warner Bros. W USA na drugim miejscu zestawienia Box Office pojawiła się animacja "Rodzina Addamsów", która przyniosła 30,3 milionów dolarów przychodu. Na podium znalazła się jeszcze jedna nowość - film "Bliźniak" z podwójną rolę Willa Smitha, który zarobił 20,5 milionów dolarów na biletach. A oto pełne zestawienie Box Office.

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC