Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

28 kwietnia 2021

LUCA

"Luca" - pełny zwiastun animacji Pixara!


Wszystko wskazuje na to, że Pixar znów zachwyci. "Luca" to zupełnie inna animacja, niż studio pokazywało do tej pory. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun, który prezentuje coś dziwacznie świeżego.
Akcja filmu dzieje się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Fabuła skupia się na dwójce przyjaciół. Dorastający chłopcy w swoim towarzystwie spędzają niezapomniane lato, które upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Niestety ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć głęboko skrywany sekret - otóż są oni potworami morskimi z innego świata, który znajduje się tuż pod powierzchnią wody.
Na stołku reżysera filmu zasiadł Enrico Casarosa, którego widzowie mogą kojarzyć z krótkometrażówki Pixara o tytule "Luna". Podczas pracy inspirował się własnym dzieciństwem z Riwiery Włoskiej.
Premiera światowa zaplanowana jest na 18 czerwca 2021 roku na platformie Disney+ i każdy subskrybent serwisu będzie mieć dostęp bez dodatkowych opłat.


LUCA - pełny zwiastun

28.04.2021

25 marca 2021

Disney

Disney opóźnia kolejne premiery!


Dopiero co informowaliśmy Was o opóźnieniu dat premier filmów Marvela, a tu jak widać Disney na tym nie poprzestał. Mowa o oryginalnych filmach giganta, takich jak między innymi "Cruella" czy "Luca".
Co ciekawe, produkcje będą mieć premierę hybrydową, czyli pojawią się zarówno w kinach, jak i na Disney+. Jedynie "Luca" (najnowsza animacja studia Pixar) zadebiutuje tylko na platformie streamingowej.

Nowe daty premier:

CRUELLA – 28 maja 2021
LUCA – 18 czerwca 2021
FREE GUY – 13 sierpnia 2021
THE KING’S MAN – 22 grudnia 2021
DEEP WATER – 14 stycznia 2022
ŚMIERĆ NA NILU – 11 lutego 2022

Platforma Disney+ nie jest jeszcze dostępna w Polsce, na co czekamy z niecierpliwością. Serwis jednak osładza nam gorycz czekania dodając coraz więcej produkcji w języku polskim. Ostatnio pojawiło się ich ponad 200!

25.03.2021