Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

25 lutego 2019

Jak wytresować smoka 3

Najchętniej oglądanym filmem w USA w miniony weekend była trzecia część animowanego filmu "Jak wytresować smoka". Przebojowa animacja zarobiła w ciągu trzech dni 55,5 miliona dolarów. To najlepszy wynik z całej serii. Aż 216 milionów film zarobił poza USA co łącznie dało na świecie imponującą kwotę 275 milionów dolarów. Drugie miejsce w zestawieniu zajął film "Alita: Battle Angel" (12 milionów dolarów przychodu), a trzecie "Lego: Przygoda 2" (10 milionów dolarów przychodu). Pełne zestawienie znajdziecie tutaj.

18 lutego 2019

Alita: Battle Angel

Obraz "Alita: Battle Angel" był najchętniej oglądanym filmem podczas ubiegłego weekendu w USA. W trzy dni produkcja zarobiła 27,8 miliona dolarów. Na drugim miejscu zestawienia amerykańskiego Box Office znalazła się animacja "Lego: Przygoda 2", która przyniosła 21,2 mln dolarów wpływów z biletów. Podium zestawienia uzupełnia film "Jak romantycznie!", który przyniósł twórcom 14,2 mln dolarów. Pełne zestawienie notowania znajdziecie tutaj.

11 lutego 2019

Lego: Przygoda 2

Film "Lego: Przygoda 2" znalazł się na szczycie notowania Box Office USA w ten weekend. Animacja zarobiła w trzy dni 34,4 miliona dolarów. Na drugim miejscu zestawienia pojawiła się komedia "What Men Want" z dochodem 19 milionów dolarów. Trzecią nowością tego tygodnia, która uplasowała się na trzecim miejscu z przychodami z biletów na poziomie 10,8 miliona dolarów. jest film "Cold Pursuit" z Liamem Neesonem w roli głównej. Pełne zestawienie znajduje się tutaj.