Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

12 maja 2022

Krzyk 5

To już pewne - powstanie "Krzyk 6"!


"Krzyk" to jedna z najbardziej kultowych serii slasherów w historii kina. Od niedawna oficjalnie potwierdzono, że powstanie szósta kontynuacja horroru, wraz z którą na ekran powrócą takie gwiazdy jak Melissa Barrera (Sam), Jasmin Savoy Brown (Mindy), Mason Gooding (Chad) i Jenna Ortega (Tara).
Spyglass Media i Paramount ogłosiły, że powstanie sequel "Krzyku", który trafi na ekrany kin 31 marca 2023 roku, a zdjęcia rozpoczną się wczesnym latem.
Produkcją nowości zajęli się Paul Neinstein, William Sherak, Kevin Williamson i Chad Villella, a także Gary Barber, Peter Oillataguerre, Ron Lynch, Cathy Konrad i Marianne Maddalena.
W następnej części znanej franczyzy czwórka ocalałych zostawia za sobą Woodsboro, by zacząć nowy rozdział.
Producentami nowego Krzyku są Paul Neinstein i William Sherak. Producentami wykonawczymi są za to Kevin Williamson i Chad Villella, a także Gary Barber, Peter Oillataguerre, Ron Lynch, Cathy Konrad i Marianne Maddalena.
W związku ze wspaniałym przyjęciem ostatniej części przez fanów, twórcy poczuli wiatr w żaglach i mają nadzieję, że nowy sequel cieszył się będzie podobnym sukcesem. A Wy jak myślicie?

09.05.2022

01 marca 2022

Krzyk 5

Usunięta scena "Krzyku" już w sieci!


Piąta, najnowsza część z serii "Krzyk" uzyskała naprawdę bardzo dobre noty. Zarówno od krytyków, jak i zwykłej publiczności.
Dzięki tak ogromnej popularności Paramout Pictures ogłosiło kontynuacje tej franczyzy. Zdjęcia ruszają już latem.
By osłodzić nam okres oczekiwania, najpierw w nasze ręce trafi edycja cyfrowa produkcji z tego roku, a wraz z nią otrzymamy wiele bonusów. Jest to m. in. wycięta scena która dzisiaj zawitała do sieci. Możecie obejrzeć ją poniżej.


KRZYK 2022 - usunięta scena

01.03.2022

11 stycznia 2022

Krzyk 5

"Krzyk" - finałowy zwiastun!


Najnowszy "Krzyk" to piąta już część kultowej już serii slasherów o seryjnym mordercy Ghostface'ie. Główną tajemnicą każdego z filmów było to, kto jest zabójcą, więc zastanawiające jest, kto okaże się nim teraz.
W produkcji główna bohaterka poprzednich części, czyli Sidney Prescott, po raz kolejny będzie musiała powrócić do swojego rodzinnego miasteczka Woodsboro, gdy dojdzie do ataków zabójcy znanego jako Ghostface Killer. Do sieci trafiły trzy nowe plakaty z udziałem powracających do serii aktorów: Neve Campbell, Courteney Cox i David Arquette, oraz finałowy zwiastun, który obejrzeć możecie poniżej:
Na ekranie zawitają gwiazdy poprzedniej części: Neve Campbell jako Sidney Prescott, David Arquette jako Dewey Riley, Courteney Cox jako Gale Weathers i Marley Shelton jako Judy Hicks. Z nowego narybka ujrzymy takich artsytów jak: Jack Quaid, Melissa Barrera, Dylan Minnette, Jenna Ortega, Mason Gooding, Kyle Gallner, Jasmin Savoy Brown i Mikey Madison.


Krzyk 5 - finałowy zwiastun

11.01.2022

14 grudnia 2021

Krzyk 5

Nowy plakat "Krzyku" przedstawiający zabójcę!


Już niebawem premiera wielkiego powrotu serii "Krzyk". Z tej okazji Paramount Pictures opublikowało nowy plakat!
Kto skrywa się za maską mordercy zwanego Ghostface? Takie pytanie zadaje sobie pewnie masa fanów serii Krzyk, ale nie bójcie się, odpowiedź nadejdzie już wkrótce. Do tego momentu jednak możemy tylko spekulować. Pomocy w zgadywaniu udzieliło nam dzisiaj Paramount Pictures, w formie plakatu! Na nim zauważyć możemy nowych, jak i starych bohaterów serii oraz główny punkt tego show, czyli wspomniany Ghostface. W dolnej części plakatu zauważyć możemy jednak zdanie: Zabójca znajduje się na plakacie. Postaci na plakacie zdecydowanie nie brakuje, więc zagwostka jest niezła...
Na ekranie ponownie zobaczymy gwiazdy poprzednich cześci, czyli Neve Campbell, Courteney Cox oraz Davida Arquette. Pojawią się też oczywiście nowe postacie, w które wcielą się między innymi: Jack Quaid, Dylan Minnette, Melissa Barrera czy Jenna Ortega.
Film zadebiutuje na dużym ekranie już 14 stycznia 2022 roku.

14.12.2021

18 października 2021

Krzyk

"Krzyk" - część 5. z nowym tytułem?


Piąta część jednego z najpopularniejszych slasherów lat 90. pod tytułem "Krzyk" nie będzie miał w tytule "piątki". Producent wykonawczy projektu, a zarazem scenarzysta oryginału Kevin Williamson, udzielił ostatnio wywiadu dla "US Weekly" i wyjaśnił skąd ta decyzja:

"Cóż, od początku była mowa o Krzyku 5, bo to piąty film. Więc chyba dlatego tak to nazwaliśmy, ale myślę, że nigdy na serio nie chcieliśmy zostawić tego tytułu. Nie sądzę, by ktokolwiek chciał zobaczyć liczbę 5 po czymś. Musiałbyś zapytać ich - Paramount albo kogokolwiek - jednak myślę, że wycięcie piątki i nazwanie projektu Krzyk działa, ponieważ to coś zupełnie nowego. Mamy starą obsadę, która wchodzi w ten nowy świat, a także zupełnie świeżą generację i nowych bohaterów, którzy są naprawdę fajni. Myślę, że to świetna obsada. Niesamowita grupa dzieciaków i nowych talentów, którzy są bardzo, bardzo dobrzy."

Z wypowiedzi Williamsona wynika, że aprobuje on tę decyzję. Jest tak ze względu na to, że ta najnowsza część, a zarazem pierwsza z serii wydana po 2011 roku, będzie czymś zupełnie nowym. Mimo to możemy być pewni, że na ekranie w głównych rolach zobaczymy ponownie Neve Campbell, Courteney Cox i Davida Arquette.
Ujawniono też, że twórcy piątej części nie czuli się pewnie podczas jej produkcji bez jej najważniejszej osobistości - Wesa Cravena, zmarłego 30 sierpnia 2015 roku. Nowi reżyserowie, Tyler Gillett i Matt Bettinelli-Olpin, są jego wielkimi fanami i kochają oryginał, więc starali się zrobić wszystko aby go uhonorować i nie zawieść fanów serii.
"Krzyk" zadebiutuje na dużym ekranie w 2022 roku.

18.10.2021

12 października 2021

Krzyk

Nowy "Krzyk"! Pierwszy, oficjalny zwiastun!


Przed nami wielki powrót Ghostface'a! Wczoraj Internet zalał wysyp zdjęć z rebootu jednego z najpopularniejszych slasherów lat '90, a już dziś Paramount postanowiło wypuścić zwiastun. Możecie obejrzeć go poniżej.
Ostatnie lata owocują w powroty najlepszych, klasycznych horrorów. Mieliśmy "Halloween", przed nami serial i film o Laleczce Chucky, a niebawem dostaniemy nowy "Krzyk". Nadchodząca produkcja może pójść w ślady Halloween, gdyż zwiastun prezentuje się wyśmienicie!
Na ekran oczywiście powrócą najważniejsi: Neve Campbell, Courteney Cox oraz David Arquette. Z nowych twarzy zobaczymy takie osobistości jak: Jack Quaid (The Boys), Dylan Minnette (Trzynaście powodów), Melissa Barrera (In The Heights) czy też Jenna Ortega (Ty).


KRZYK 2022 - trailer

12.10.2021

15 kwietnia 2021

Krzyk

"Krzyk 5" - nakręcono fałszywe sceny.


"Krzyk 5" to kolejna część kultowej już serii slasherów o seryjnym mordercy Ghostface'ie. Fabuła póki co owiana jest tajemnicą. Jedyny jej rąbek, jaki został odkryty to to, że w produkcji ponownie zobaczymy Sidney Prescott i jej przyjaciół, rozwikłujących zagadkę serii morderstw.
Reżyserami produkcji są Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, któzy wyjawili ostatnio, w jaki sposób dbali o zachowanie tajemnicy na planie produkcji. Otóż wprowadzili oni w obieg kilka wersji scenariusza i kręcili fałszywe sceny, aby zapobiec przeciekom! Wszystko po to, aby zniekształcić obraz fanom, którzy chcieliby zniszczyć ostateczną wersję filmu.
Na ekranie zobaczymy gwiazdy poprzednich części serii: Neve Campbell jako Sidney Prescott, David Arquette jako Dewey Riley, Courteney Cox jako Gale Weathers i Marley Shelton jako Judy Hicks. Pojawią się też nowe nazwiska, takie jak: Jack Quaid, Melissa Barrera, Dylan Minnette, Jenna Ortega, Mason Gooding, Kyle Gallner, Jasmin Savoy Brown i Mikey Madison.
Premiera filmu "Krzyk 5" w USA zaplanowana jest na 14 stycznia 2022 roku.

15.04.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC