Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

21 sierpnia 2020

Ben Affleck

Ben Affleck powraca w roli Batmana. Reżyser Andy Muschietti komiksowego widowiska „ The Flash” potwierdził iż aktor po raz kolejny wcieli się w rolę superbohatera. Rola Afflecka nie będzie duża, ale bardzo istotna do fabuły. Relację pomiędzy superbohaterami Barry’m ( Flash) i Wayne’em ( Batman) wejdą na poziom o ,którym nie było mowy we wcześniejszych filmach – zapewnia reżyser. To film Barrego, to jest też jego historia, ale ich postacie są bliższe niż każdemu mogło by się wydawać. Jeden jak i drugi stracili matki w morderstwach, a to tylko jedna kwestia w której bohaterowie są powiązani. Kolejną ciekawą kwestią jest, iż w „ The Flash” ma się pojawić również Batman grany przez Michaela Keatona znany z widowisk Tima Burtona. Na razie brak jest informacji jak twórcy filmu chcą nam wyjaśnić obecność dwóch Mrocznych Rycerzy w filmie. "The Flash" trafi do kin 3 czerwca 2022 roku. Tytułową rolę zagra Ezra Miller.

29 maja 2020

Henry Cavill jako Superman

Henry Cavill znów będzie Supermanem. Aktor powróci do roli człowieka ze stali w nowym filmie DC Comics. Aktor zagrał Supermana już trzy razy. W 2013 zadebiutował w filmie "Człowiek ze stali" i był to jedyny jak do tej pory film z Supermanem jako głównym bohaterem. Trzy lata później pojawił się w produkcji "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" a jeszcze rok później (2017) zagrał w "Lidze Sprawiedliwości". W 2021 roku pojawi się w filmie "Zack Snyder's Justice League", ale jest to jedynie reżyserska wersja produkcji z 2017 roku. O nowym filmie dla DC Comics na razie nic nie wiadomo, poza tym, że będzie to film o samym Supermanie.

04 grudnia 2019

David Corenswet

Podobno nowym kandydatem do roli Supermana jest David Corenswet. Miałby on przejąć rolę po Henrym Cavillu. Cavill, który zagrał Supermana w filmach "Człowiek ze stali", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" oraz "Liga Sprawiedliwości" deklarował, że nadal chce portretować superbohatera. Jego kontrakt już się jednak skończył, a jego zaangażowanie w "Wiedźmina" na pewno nie jest na rękę producentom z DC Comics oraz Warner Bros.

18 marca 2019

Ezra Miller

Ezra Miller postanowił zaangażować się w pisanie scenariusza filmu "The Flash". Aktor pojawił się już w roli Flasha w filmie "Liga Sprawiedliwości", a jego rola spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów. Projekt "Flashpoint" rozwijany jest w Warner Bros. od 2014 roku, ale ciągle jest na etapie scenariusza. Podobno problemem jest odmienna wizja Ezry Millera i Johna Francisa Daleya oraz Jonathan Goldstein, którzy maja reżyserować. Ezra Miller chce by film był bardziej mroczny i w związku z tym postanowił, że sam zaangażuje się w pisanie scenariusza.

31 stycznia 2019

Ben Affleck

Wytwórnia Warner Bros. ogłosiła, że nowy Batman pojawi się w kinach latem 2021 roku. Co więcej, zapadła decyzja o zatrudnieniu nowego aktora do tytułowej roli. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze plotki o tym, że Warner Bros. zrezygnuje z Bena Afflecka w roli Batmana. Aktor zagrał Batmana w filmach "Liga Sprawiedliwości", "Legion samobójców" i "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości".

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC