Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

05 stycznia 2022

Clancy Brown

"Jonh Wick 4' - nowe szczegóły produkcji.


"John Wick: Chapter 4" był jednym z bardziej wyczekiwanych filmów 2022 roku. Kilka przyczyn złożyło się jednak na to, że premierę przełożono na 2023 rok.
Portal Collider ostatnio poprosił o udzielenie wywiadu jedną z nowych członków obsady produkcji, znanego z serialu "Dexter: New Blood", Clancy'ego Browna. Zdradził on, że w filmie ukaże się więcej kwestii dotyczących Wysokiej Rady, organizacji rządzącej światem płatnych zabójców. Rodzaj zawiłości tej struktury władzy mamy poznać właśnie poprzez pryzmat postaci Browna. Aktor zdradził również, że pojawia się w kilku scenach akcji i ma wiele scen z Billem Skarsgårdem, który jest również nowym nabytkiem w obsadzie.
Poza tym wszelkie szczegóły nadal owiane są tajemnicą, wiadomo tylko, że oprócz Browna i Skarsgårda na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Keanu Reeves, Donnie Yen, Laurence Fishburne, Rina Sawayama i Shamier Anderson.
Film zadebiutuje 24 marca 2023 roku w USA.

05.01.2022

02 czerwca 2020

Chloe Grace Moretz

Producent Chad Stahelski wyjawił kilka informacji na temat filmu "Ballerina", który ma być spin-offem filmu "John Wick". Bohaterką filmu nawiązującego do świata "Johna Wicka" będzie tytułowa Ballerina. Wyszkolona na zabójczynię szuka zemsty na człowieku, który pozbawił życia jej rodzinę. W filmie "John Wick" bohaterkę zagrała Unity Phelan. Teraz okazuje się, że do głównej roli typowana jest Chloe Grace Moretz, choć tego akurat Chad Stahelski nie potwierdził. Zapowiedział natomiast, że fani nie powinni spodziewać się Johna Wicka w spódnicy.

09 października 2019

Len Wiseman

Len Wiseman zajmie się reżyserią filmu "Ballerina", spinoffu "Johna Wicka". Bohaterką filmu nawiązującego do świata "Johna Wicka" będzie tytułowa Ballerina. Wyszkolona na zabójczynię szuka zemsty na człowieku który pozbawił życia jej rodzinę. W filmie "John Wick" bohaterkę zagrała Unity Phelan, lecz nie wiadomo czy pojawi się ona w spinoofie.

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC