Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

28 czerwca 2022

Hokus Pokus

"Hokus Pokus" - czyli powrót "Wiedźm"


Film "Hokus Pokus 2" to kontynuacja przeboju z lat 90. o siostrach - wiedźmach, Sanderson. Kontynuacja skupi się na trzech młodych kobietach, które przypadkowo przywrócą je do życia we współczesnym Salem. Bohaterki muszą znaleźć sposób, aby je powstrzymać, bo chcą ucztować duszami dzieci.
W rolach głównych ponownie zobaczymy Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy, jako Winifred, Sarah i Mary. Prócz nich zobaczymy także Whitney Peak, Lilię Buckingham, Belissę Escobedo, Doug Jones, Juju Brener, Froy Gutierrez, Taylor Henderson i Ninę Kitchen. Film wyreżyseruje Anne Fletcher (Narzeczony mimo woli), a wyprodukuje Adam Shankman, który jest zarówno reżyserem projektu.
Specjalnie dla Was prezentujemy pierwszy plakat i zwiastun produkcji, która zadebiutuje już 30 września na platformie Disney+.


Hocus Pocus 2 - zwiastun

28.06.2022

19 maja 2022

Hokus Pokus

"Hokus Pokus 2" – jest już data premiery!


"Hokus Pokus" to hit z lat 90. opowiadający o trzech czarownicach, siostrach Sanderson, które zostają skazane na śmierć. Kobiety wracają do żywych dzięki zaklęciu rzuconemu tuż przed wykonaniem wyroku. Od tego momentu mija 300 lat, a czarownice próbują odnaleźć się w nowym dla nich świecie oraz wypełnić plan odebrania życia dzieciom z miasteczka.
Jest to jedna z najbardziej kultowych produkcji z motywem Halloween, tak popularna wśród widowni, że po latach Disney postanowił nakręcić część drugą. W rolach głównych, jako Winifred, Sarah i Mary powrócą niesamowite Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy.
Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na sequel, a obecnie w mediach społecznościowych już można z łatwością znaleźć informację z oficjalnych źródeł, dotyczących daty jego premiery.
"Hokus Pokus 2" zadebiutuje na platformie Disney+ jesienią 2022 roku , a dokładnie już 30 września!


Hokus Pokus 2

19.05.2022

02 listopada 2021

Hokus Pokus

"Hokus Pokus 2" - nowe nazwiska w obsadzie!


"Hokus Pokus" to hit z lat 90. opowiadający o trzech czarownicach, siostrach Sanderson, które zostają skazane na śmierć. Kobiety wracają do żywych dzięki zaklęciu rzuconemu tuż przed wykonaniem wyroku.
Historia była tak popularna wśród widowni, że po latach Disney postanowił nakręcić część drugą. Fabuła skupi się na trzech młodych kobietach, które przypadkowo przywracają siostry Sanderson do życia we współczesnym Salem. Bohaterki muszą znaleźć sposób, aby je powstrzymać, bo chcą ucztować duszami dzieci.
W rolach głównych, jako Winifred, Sarah i Mary powrócą niesamowite Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy.
Portal Deadline opublikował właśnie listę najnowszych nazwisk, które dołączyły do obsady. Są to: Tony Hale, Sam Richardson i Hannah Waddingham, oraz: Whitney Peak, Lilia Buckingham, Belissa Escobedo, Doug Jones, Juju Brener, Froy Gutierrez, Taylor Henderson i Nina Kitchen. Produkcją zajmuje się twórca części pierwszej - Adam Shankman, a na stołku reżysera zasiada Anne Fletcher.
"Hokus Pokus 2" zadebiutuje jesienią 2022 roku na platformie Disney+.

02.11.2021

21 maja 2021

Hokus Pokus

"Hokus Pokus 2" oficjalnie potwierdzone!


Od jakiegoś czasu mówi się o kotynuacji jednego z najbardziej lubianych filmów familijnych z lat 90. - "Hokus Pokus". Wczoraj, tj. 20 maja 2021 roku oficjalnie ogłoszono, że formalności zostały dopięte.
W sequelu powrócą na pewno Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy jako czarownice z rodziny Sanderson, czyli Winifred, Sarah i Mary.
Historia "Hokus Pokus 2" skupi się na trzech młodych kobietach, które przypadkowo przywracają siostry Sanderson do życia we współczesnym Salem. Bohaterki muszą znaleźć sposób, aby je powstrzymać, bo chcą ucztować duszami dzieci.
Na stołku reżyserskim zasiądzie Anne Fletcher, a twórca pierwszej części Adam Shankman będzie producentem. Prace na planie mają rozpocząć się jesienią tego roku.
Reżyserka filmu z entuzjazmem wypowiada się o projekcie:

- To film dla każdego - od fanów, którzy dorastali z pierwszą częścią po nowe pokolenie widzów. Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę pracę.

"Hokus Pokus 2" zadebiutuje jesienią 2022 roku na platformie Disney+.

21.05.2021