Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

19 kwietnia 2022

Epoka Lodowcowa

Wiewiór w końcu wygrał!


Seria opowieści z cyklu "Epoka Lodowcowa" miała swoje lepsze i gorsze mommenty, ale ostatecznie już kolejne pokolenie widzów pokochało to uniwersum. Niestety wszystko ma swój czas i tak samo jest w przypadku Blue Sky Studio, które w ostatnich latach przejął Disney i zakończyło swą działalność.
Twórcom jednak nie były obojętne uczucia fanów i umieścili w sieci wideo, na którym najbardziej ikoniczna postać "Epoki Lodowcowej" - Wewiór - ugania się za upragnionym żołędziem. Ty razem jednak los jest dla niego łaskawy i pierwszy raz w życiu udaje mu się go schwytać. Zobaczcie poniżej:
Akcja pierwszej części Epoki Lodowcowej dzieje się podczas wielkiej migracji zwierząt 20000 lat temu. Jak się okazuje można się sprzeciwiać ogólnym trendom migracyjnym, albo można się spóźnić. Tak poznaje się para zwierzaczków, która podczas swojej wędrówki ratuje ludzkie dziecko i postanawia się nim zaopiekować. Po jakimś czasie dołącza do nich tygrys szablozęby Diego, który próbuje im odebrać dziecko. Tak rozpoczyna się fantastyczna podróż tej trójki, która zaczyna się ze sobą powoli zaprzyjaźniać. Podróż przypada na okres zlodowacenia lądów, a to jest dla nich dodatkową motywacją do pośpiechu i do wspólnego “radzenia” sobie z problemami.


The End - Epoka Lodowcowa

19.04.2022

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC