Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

09 maja 2022

Dirty Dancing

"Dirty Dancing" - znamy szczegóły kontynuacji!


Sequel legendarnego Dirty Dancing doczekał się wreszcie reżysera. Będzie to postać, specjalizująca się przede wszystkim w produkcji filmów komediowych.
Grupa Lionsgate opracowuje kontynuację słynnego przeboju lat '80 - "Dirty Dancing". Właśnie poinformowano, że Jonathan Levine, reżyser dobrze ocenionego komediodramatu "Pół na pół", zrealizuje ten projekt. W udzielonym wywiadzie dla portalu Deadline, Levine zdradził wstępne informacje dotyczące tego przedsięwzięcia.
To już pewne, że na ekran powróci Jennifer Grey, która ponownie wcieli się w postać Frances "Baby" Houseman. Kontynuacja analogicznie do poprzedniczki, będzie połączeniem romansu i opowieści o procesie dorastania dziewczyny, oraz jej przeżyciach, których doświadczyła letnim obozie. Narracja tej historii zostanie przeplatana z relacją Baby w tym samym czasie. Co interesujące, Levine poinformował, że Grey prawdopodobnie nie jest jedyną z postaci zaangażowanych w oryginał, które mają pojawić się w filmie.
Sequel wyreżyserują wspólnie Levine i Elizabeth Chomko. Prace nad filmem powinny ruszyć jeszcze w 2022 roku, jego premiera natomiast jest przewidziana na rok 2024.

09.05.2022

16 lipca 2020

Jennifer Grey

Jennifer Grey we współpracy z wytwórnią Lionsgate pracuje nad nowym tanecznym filmem. Film nie ma jeszcze tytułu, ale mówi się o nim, że może być sequelem "Dirty Dancing". Jennifer Grey nie tylko zagra główną rolę w obrazie, ale i będzie producentem wykonawczym. Akcja rozgrywać będzie się w latach 90. Scenariusz piszą Mikki Daughtry i Tobias Iaconis.