Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

24 marca 2021

Marvel Studio

Marvel podaje nowe daty swoich filmów!


Premiery najbardziej wyczekanych w tym roku filmów Marvela odbędą się w trybie hybrydowym, czyli w kinach i na Disney+ w Premier Access!
Marvel Studios cały czas podgrzewa atmosferę wokół nich i właśnie opublikował na swoim Facebooku nowe daty debiutów "Czarnej Wdowy", "Eternals" i "Shang-Chi", które widzicie poniżej:

CZARNA WDOWA – 9 lipca
SHANG-CHI– 3 września
ETERNALS– 5 listopada

Póki co pod znakiem zapytania stoją premiery późniejszych filmów, czyli "Thor: Love and Thunder", czy "Czarna Pantera 2", jednak na razie nie ogłoszono żadnych zmian.

24.03.2021

03 kwietnia 2020

Alexandre Desplat

Alexandre Desplat nie napisze muzyki do filmu "Czarna wdowa". Informacja o rezygnacji francuskiego kompozytora jest o tyle dziwna, że premiera "Czarnej wdowy" planowana była na 1 maja, twórca musiał więc być już dość poważnie zaangażowany w pracę. Z powodu pandemii koronawirusa premierę jednak została odłożona, a teraz dowiadujemy się, że muzykę ma napisać Lorne Balfe, który ostatnio komponował do superprodukcji "Bad Boys for Life".

18 marca 2020

Czarna Wdowa

Premiera filmu "Czarna Wdowa" również została przełożona ze względu na pandemię koronawirusa. Film miał pierwotnie trafić na ekrany 1 maja, ale już wiemy, że Disney odwołał premierę i na razie nie ustalił nowej daty, kiedy film miałby pokazać się w kinach. Wcześniej szefowie studia odwołali premiery innych swoich filmó: "Mulan", "Nowi mutanci" i "Poroże". Przypomnijmy, że w produkcji "Czarna Wdowa" tytułową rolę gra Scarlett Johansson.

16 marca 2020

Disney

Disney ze względu na pandemię koronawirusa odwołuje swoje premiery filmowe. Na razie z planowanych premier zostały odwołane premiery filmów "Mulan" (premiera 27 marca), "Nowi mutanci" (3 kwietnia) oraz "Poroże" (17 kwietnia). Wytwórnia nie podała na razie nowych dat premier wspomnianych filmów. Zapowiadana na 1 maja premiera filmu "Czarna wdowa" na razie nie uległa zmianie.

31 grudnia 2020

Dune

Serwis internetowy Coming Soon przygotował zestawienie najbardziej oczekiwanych filmów 2020 roku. W zestawieniu wygrała ekranizacja powieści "Diuna" Franka Herberta. Kolejne miejsca przypadły: Eternals (2), Bill & Ted Face the Music (3), Wonder Woman 1984 (4), Czarna Wdowa (5), Last Night in Soho (6), Pogromcy duchów. Dziedzictwo (7), Godzilla vs. Kong (8), Nie czas umierać (9) i Tenet (10).