Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

21 grudnia 2021

Jack Champion, Avatar 2

"Avatar 2" - wiemy jak wygląda dziecko dziecko Jake'a i Neytiri.


"Avatar 2" to długo wyczekiwany sequel Jamesa Camerona, który zadebiutuje równo 13 lat po pierwszej części. Do premiery został rok, ale twórcy co jakiś czas podkręcają atmosferę wokół produkcji, publikując zdjęcia, czy ciekawostki z planu.
Póki co wszystko wskazuje na to, że tematem przewodnim widowiska będzie rodzina. Główna para będzie miała już własne potomstwo, ale jedno z nich wyróżniać się będzie pod względem rasowym. Chodzi o Spidera, ludzkie dziecko, w którego postać wciela się Jack Champion. Chłopiec został urodzony w bazie wojskowej na Pandorze, a że był zbyt mały aby wrócić na Ziemię, został zaadoptowany przez głównych bohaterów. Zobaczcie jak wygląda.
Jon Landau, producent widowiska opowiedział o nim trochę w wywiadzie dla magazynu Empire:

"Nowa przygoda zapewnia mnóstwo głębokich zanurzeń w oceanach Pandory i wszystkie epickie walki, których spodziewamy się po filmie Jamesa Camerona. Będzie tam również trochę prawdziwego rodzinnego dramatu - coś rozpoznawalnie ludzkiego pośród wszystkich fantastycznych światów. Jeśli spojrzeć na to, co Jim robi w swoich filmach, to właśnie podkreśla w nich uniwersalne tematy, które są znacznie większe niż gatunek danego filmu. Tym razem bierzemy Jake'a i Neytiri i budujemy wokół nich najbardziej uniwersalny temat ze wszystkich. Tym tematem jest rodzina. Jake pochodzi ze świata ludzi, Neytiri ze świata Na'vi. Są więc jak współczesna para mieszana rasowo, wychowująca dzieci, które być może czują, że nie należą do tego czy innego świata."

"Avatar 2" będzie miał swą premierę 16 grudnia 2022 roku.

21.12.2021