Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

16 lipca 2021

After

"After. Ocal mnie" - pierwszy zawiastun!


"After. Ocal mnie" jest trzecią odsłoną melodramatu, będącego adaptacją cyklu powieściowego spod pióra Anny Todd. Sam zwiastun ukazuje już, że miłosna więź łącząca głównych bohaterów staje się coraz bardziej skomplikowana z każdą następną odsłoną serii.
Poniżej możcie przeczytać oficjalny opis dystrybutora filmu:

"Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?"

Na ekranie oprócz Josephine Langford w roli Tessy Young oraz Hero Fiennesa Tiffina jako Hardina Scotta, zobaczymy również: Chance Perdomo, Louise Lombard, Arielle Kebbel, Stephen Moyer, Mira Sorvino, Rob Estes, Carter Jenkins, Frances Turner, Kiana Madeira i Angelę Sari.
Polski debiut filmu nastąpi już 1 września 2021 roku.


AFTER. OCAL MNIE - pierwszy zwiastun

16.07.2021

06 lipca 2021

Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin, After 3

"After. Ocal mnie" – zapowiedź zwiastuna!


"After. Ocal mnie" to trzecia odsłona melodramatu, który jest adaptacją cyklu powieści Anny Todd. Podobnie jak książki, filmy z serii "After" okazały się prawdziwymi hitami. Debiut części trzeciej filmu zbliża się wielkimi krokami.
W rolach głównych ponownie zobaczymy Josephine Langford oraz Hero Fiennesa Tiffina. Nie zabraknie jednak nowych twarzy! Oprócz nich w filmie wystąpią również: Chance Perdomo, Louise Lombard, Arielle Kebbel, Stephen Moyer, Mira Sorvino, Rob Estes, Carter Jenkins, Frances Turner, Kiana Madeira i Angela Sari. Na stołku reżyserskim trzeciej części odsłony serii zasiadła Castille Landon, a scenariusz napisała Sharon Soboil.
Oficjalny opis dystrybutora filmu brzmi: Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?
"After. Ocal mnie" zadebiutuje w polskich kinach 3 września 2021 roku.


AFTER. OCAL MNIE - zapowiedź zwiastuna

06.07.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC