Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

21 czerwca 2022

365 dni

Znamy datę premiery 3. częsci "365 dni"!


"365 dni" to polski fabularny film erotyczny, zekranizowany na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Cieszył się on niesamowitą oglądalnością, stając się najpopularniejszym filmem 2020 roku serwisu Netflix. Do tego film zebrał sporo nominacji do Złotych Malin (czyli wyróżnień dla najgorszych z najgorszych) i jedną nagrodę.
Druga część trylogii pod tytułem: "365 dni: Ten dzień" także zyskała ogromną popularność w skali globalnej, ale tak wielkiego sukcesu nie osiągnęła. Mimo to passa trwa nadal, więc nie ma co się dziwić, że trzecia odsłona adaptacji powieści Blanki Lipińskiej zbliża się wielkimi krokami.
Gigant streamingowy Netflix oficjalnie ogłosił, że nastąpi to na całym świecie już 19 sierpnia tego roku. Szczegóły produkcji nie są jeszcze znane, wiadomo tylko, że na stołku reżyserskim ponownie zasiedli Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, a w rolach głównych ponownie pojawią się Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka.


365 dni, część 3.

21.06.2022

11 kwietnia 2022

365 dni

"365 dni: Ten dzień" - jest już zwiastun!


Już niebawem gigant streamingowy Netflix zaprezentuje nam kolejną ekranizację książki Blanki Lipińskiej. Jeszcze w tym miesiącu na ekrany powrócą Laura i Massimo, a już teraz prezentujemy Wam oficjalny zwiastun produkcji. Możecie obejrzeć go poniżej.

Oficjalny opis filmu brzmi:

"Laura i Massimo znów są razem, gorętsi niż kiedykolwiek. Niestety, sprawy komplikują rodzinne więzi Massimo i tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury, pragnąc zdobyć jej serce i zaufanie… za wszelką cenę."

Film zadebiutuje na platformie Netflix już 27 kwietnia.


365 dni: Ten dzień - zwiastun

11.04.2022