FILM

Zebra z klasą (2005)

Racing Stripes

Fabuła (1) filmu "Zebra z klasą"

"Zebra z klasą" jest filmem animowano-fabularnym i opowiada o zebrze, która dorasta w przekonaniu, że jest koniem wyścigowym.
W środku szalejącej burzy objazdowy cyrk zostawia przez przypadek malutką zebrę, którą ratuje farmer zajmujący się hodowlą koni - Nolan Walsh. Walsh zabiera zebrę do domu, do swojej córki Channing. Mała zebra, albo 'Stripes' jak nazywa ją Channing, zostaje na farmie Walsha, gdzie zaprzyjaźnia się z kucykiem Tuckerem, kozą Franny, Gęsią i pelikanem.
Farma Walsha graniczy z torem wyścigowym Turfway, gdzie wytrenowane, czystej krwi konie ścigają się o największe laury w prestiżowym wyścigu Kentucky Crown. Stripes od razu zakochuje się w wyścigach i jest przekonany, że biorąc udział w jednym z nich zostawiłby wszystkich konkurentów daleko w tyle. Nie wie jednak tego, że tak naprawdę nie jest koniem. Ale pełny zapału Stipes przy odpowiednim treningu i małej pomocy Tuckera może osiągnąć swój cel.
Podobne ambicje ma również Channing, która chciałaby zostać dżokejem. Początkowo na drodze do realizacji marzeń dziewczyny staje jej opiekuńczy ojciec, który nie pozwala jej na udział w niebezpiecznych zawodach. Jednak pełnej entuzjazmu dziewczynie udaje się w końcu przekonać ojca to tego, aby zaczął trenować ją i Stripesa do wyścigu Kentucky Crown.


Przychody z biletów

  • Przychody z biletów w USA: $ 49,186,871
  • Przychody z biletów poza USA: $ 10,830,572
  • Przychody na całym świecie: $ 60,017,443

Obsada (21) filmu "Zebra z klasą"

Bruce Greenwood

Jako : Nolan Walsh

Hayden Panettiere

Jako : Channing Walsh

Caspar Poyck

Jako : Mailman

Gary Bullock

Jako : John Cooper

Wendie Malick

Jako : Clara Dalrymple

M. Emmet Walsh

Jako : Woodzie

Thandi Puren

Jako : Reporter #1

Morne Visser

Jako : Reporter #2

Więcej o filmie:


STRONĘ TEGO

FILMU TWORZĄ

Sylwia787

25 pkt.

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC