O filmach, serialach i gwiazdach filmu nie zawsze poważnie.

13 lutego 2019

W kinie w lutym 2019

Planeta Singli 3
Luty, choć znacząco krótszy niż pozostałe miesiące, nie ustępuje pod względem premier i kinowych nowości. Jakie filmy widzowie już mogą oglądać w polskich kinach w tym miesiącu, a na jakie jeszcze czekają? Sprawdźcie nasze zestawienie najciekawszych propozycji.

Czytaj więcej

24 stycznia 2019

Najbardziej oczekiwane filmy 2019 roku

Avengers: Koniec gry
Styczeń powoli dobiega końca, a w sieci pełno różnego rodzaju zestawień i oczekiwań związanych z nadchodzącymi w tym roku premierami. Sprawdźcie, co według naszego subiektywnego rankingu, przyciągnie widzów do kin w roku 2019.

Czytaj więcej

23 listopada 2018

Nareszcie weekend czyli co warto zobaczyć w telewizji: 23-25 listopada

Firma
Weekend tuż-tuż, zajrzyjmy więc do programu telewizyjnego. W piątkowym menu znajdą się dwie propozycje o tematyce prawniczo-sądowniczej. Dla wielbicieli lżejszych produkcji przygotowaliśmy natomiast pogodną komedię romantyczną. Boże Narodzenie dopiero za miesiąc, ale nam już udzieliła się świąteczna atmosfera. A to za sprawą dwóch emitowanych w sobotę urokliwych opowieści z "gwiazdką" w tle. Kto za takowymi nie przepada, może przenieść się do bajkowej krainy smoków i Wikingów. Niedziela z kolei będzie okazją do filmowych wycieczek na Bliski Wschód bądź do Los Angeles. Spragnieni wrażeń? Zapraszamy!

Czytaj więcej

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC