kinomaniak.pl arrow Seriale arrow Ashton Kutcher spełnił oczekiwania
Ashton Kutcher

Ashton Kutcher spełnił oczekiwania

(Megafon.pl 21.12.2011)

Powiązane z filmami:  Dwóch i pół

Chuck Lorre jest zachwycony współpracą z Ashtonem Kutcherem.

Jakiś czas temu Kutcher zastąpił Charliego Sheena na planie serialu "Dwóch i pół", którego producentem jest Lorre. Twórca przyznał, że współpraca z aktorem układa mu się wyśmienicie, choć z początku planował obsadzić w głównej roli innego aktora - Hugh Granta.

- Do pewnego momentu nie potrafiłem wyobrazić sobie, że w głównej roli mógłby wystąpić mężczyzna młodszy niż 40-50 latek - opowiada Lorre. - Dlatego rozmawiałem z Hugh na temat jego potencjalnego udziału w naszym projekcie. To wszystko poszło w niepamięć, gdy poznałem Ashtona. Uświadomiłem sobie, że zatrudnienie go to okazja do współpracy z ogromnym talentem. I nie zawiodłem się. Ashton umie i lubi podejmować ryzyko, niczego się nie boi, a jego entuzjazm i determinacja są zaraźliwe.


Chuck Lorre dodał, że nie zamierza oglądać nowego serialu z Charlie'em Sheenem w roli głównej, "Anger Management", choć życzy wszystkiego dobrego jego twórcy, Bruce'owi Helfordowi.

- Nie mam w planach oglądania "Anger Management", choć trzymam kciuki za Bruce'a, bo stworzenie serialu i utrzymanie go na antenie to naprawdę trudne zadanie – podsumował Lorre.


Amerykańska telewizja emituje obecnie dziewiąty sezon "Dwóch i pół".